Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hova költöznétek inkább?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hova költöznétek inkább?

Figyelt kérdés

Az egyik fél mondjuk panelban lakik egy forgalmas út közelében, a párotok viszont kertvárosban lakik. A kertvárosi ház úgy néz ki, hogy 2 lakás van(az egyik kb 35 nm a másik kb 70 nm). A házban lakik anyuka is, de ha úgy van akkor meg lehet oldani, hogy külön lakjon mindenki.

Költöznétek a házba vagy pedig fizetnétek külön egy albérletet?


2014. okt. 8. 09:45
 1/9 anonim ***** válasza:

Ez a kertváros környékétől függ, meg a ház kinézetétől.

Ha tetszik akkor nem kérdés, hogy a kertváros ha annyira nem jön be akkor Panel és majd lesz valami.

Meg ugye, mennyire lehet bejutni a városba a kertvárosból, mennyire lenne a munkahelyem innen meg onnan.. ilyeneket azért számításba vennék és úgy döntenék.

2014. okt. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Anyukától függ. Komoly.
2014. okt. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Jázi :) ***** válasza:
Én tuti a kertvárosban! De anyuka ne zavarjon az a lényeg.
2014. okt. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
a közlekedés jó, és a ház is jó állapotban van(oké rá fér 1-2 felújítani való az tény, de egy öröklakásról van szó és még a padlást is be lehet építeni). amúgy anyuka normális.
2014. okt. 8. 09:59
 5/9 anonim ***** válasza:
Kertváros.
2014. okt. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha nem kell ingázni, akkor mindegy. (Ha vonatozni kell, akkor inkább egy panel - bár "forgalmas út közelében" nagy lesz a zaj -, mert a máv nagyon sokszor késik.)
2014. okt. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nincs szó se vonatról se volánról. a 14. kerületben van a ház.
2014. okt. 8. 11:53
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha lehet akkor én inkább természethez közel, gondolom ettől nem lettél ki segítve/előrébb, de én oda, mint városba főleg nem panelba, laktam ott eleget, bőven elég is volt.


Neked kell(ene) tudni, mit tudsz elfogadni, alkalmazkodni az adott helyzethez. Mi lenne neked az ideális.

Ugyanis te fogsz ott élni és nem mi.

2014. okt. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
igazából csak a véleményekre voltam kíváncsi, hogy ha adva lenne egy lehetőség akkor hova költöznétek szívesen.
2014. okt. 8. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!