Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túlreagáltam? Szóba hozzam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlreagáltam? Szóba hozzam? Felejtsem el?

Figyelt kérdés

A férjem nagyon finnyás, a kezdetektől tudom. De annyira, hogy fintorogva elfordul, ha pl az akváriumban kakil a hal. A gyerekünk születésénél bent volt ugyan, de inkább kötelességtudatból. Később kérte, hogy ne kelljen pelenkáznia - pótolta mással, nem gond. Jó férj, gondos és szerető apa, szeretjük egymást.

Újra terhes vagyok, a 10. hétben. Kombinált teszt előtt ránéztek UH-val a magzatra, iszonyatosan stresszeltem előtte, már hallottam ilyenkor a "sajnos nincs szívhang" mondatot. Éjjel rémálmom volt róla, amúgy is pocsékul vagyok végig...

Mindegy is, most minden rendben. Megkaptam a kis UH képet, kint mosolyogva odatettem a férjem elé, hogy íme, minden oké. Erre vicceskedve grimaszol, hogy nagyon örül, de ezt (már ti. a képet) nem kellett volna látnia.

Mondom, miért? Mi a baj?

Nincs baj, csak ő nem bírja az "ilyesmit".

De nem értem, ez a gyereked, természetes dolog...

Az is természetes, hogy mindenki sz@rik, de arra sem kíváncsi.

...

Micsoda...?!

Kitört belőlem az anyasárkány, kiosztottam, hogy gondolja át, mit mond, ő meg védte köreit, hogy nem tudja észérvekkel megmagyarázni az érzéseit, különben is minek kellett ezt a témát erőltetnem (!!). Mondom, szerintem nagyon gyorsan csukd be a szád, mielőtt tovább rontod a helyzetet!


Nagyon felzaklatott. Mintha véres tampont vagy ilyesmit mutogattam volna neki, plusz még neki áll feljebb. Tudom, hogy finnyás, kímélem az undi részletektől, de ezzel átlépett egy határt: a kicsi magzatot a sz@ráshoz hasonlítani... Nyilván nem GONDOLJA így, csak extrém hülyén választotta meg a szavait, de minimum egy őszinte bocsánatkérést elvárnék.

Azóta nem tudtunk beszélni, már lement az első gőz az agyamról. Nem tudom, szóba hozzam-e vagy tekintsem nyelvbotlásnak és inkább hagyjam annyiban.


2023. ápr. 26. 13:41
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
87%
Ez elég bunkó beszólás volt tőle. Akarja ezt a gyereket egyáltalán?
2023. ápr. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
89%

Tényleg gusztustalan beszólás volt, cseppet sem vicces.


Mindazonáltal, a kötelességből bent volt a szülésnél... tudod, hogy nem bír semmi ilyesmit, a másodiknál már végképp nem erőltetném az apás szülést. Segíteni úgyse tud, szerintem ne tetézzétek a bajt.

2023. ápr. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
89%
Ilyenkor örülök, hogy szingli vagyok. Jó kis férjet fogtál ki.
2023. ápr. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
88%

Hát itt nem neked kellene felé lépned, hanem neki kellene bocsánatért esedeznie nálad.

Nem tudom..de a férjed felfogta vajon hogy mit mondott? 🤔

2023. ápr. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
92%
Szexben is ilyen finnya?
2023. ápr. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
100%
A hal kakil? Xd
2023. ápr. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
71%
Fura. Van a férjednek egy kattanása, tudsz róla, tudod, mi lesz a reakció, mégis újra meg újra belekényszeríted. Annak ellenére, hogy bunkó hasonlat volt, nem adok neked igazat.
2023. ápr. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
25%

"minimum egy őszinte bocsánatkérést elvárnék"

Ne várj bocsánatkérést, lehet, hogy ő jobban szenved, mint te.

2023. ápr. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
11%

Ezek érdekes dolgok. Nem tudja őszintén szeretni a Magzataitokat?!


Valami olyasmi történhetett vele gyerekkorában, amiről nem tudsz! Édesanyjával, édesapjával beszéltél már valaha?


Ismeritek egyáltalán egy más szüleit? Volt jegyesoktatás a házasságkötés előtt? Vagy nem templomi esküvőt tartottatok, hanem csak polgári anyakönyv vezetés előtt mondtátok ki az igen szócskát?

2023. ápr. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
88%
Azért szülsz még egyet, mert miért ne. Ismeritek egyáltalán egymást?
2023. ápr. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!