Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túlreagálom, hogy nem foglalko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlreagálom, hogy nem foglalkozik ilyenkor velem?

Figyelt kérdés

Beteg vagyok, és megkértem a párom, hogy jöjjön át, nem dolgozik ma, max annyi dolga volt, hogy takarítson otthon. Mondta, hogy nem jön, mert holnap korán kel. (Tőlem kb 15 perccel van messzebb, ahova reggel mennie kell) Távol élek a családomtól, nincs aki gyógyszert hozzon nekem vagy hasonlók. Mondtam neki, hogy nagyon rosszul esik, hogy soha nem számíthatok rá, ha rosszul vagyok. Nem vagyok gyakran beteg, 1 éve vagyunk együtt, ez idő alatt most fordul elő másodjára, az első egy baleset volt, de ugyanúgy nem érdekelte a dolog.

Ő kiakadt rám, hogy nincs semmi bajom, ne sajnáltassam magam, más is volt már lázas, nem fogok belehalni, és figyelembe vehetném az ő érdekeit is, majd rámnyomta a telefont. Egyébként tőle kaptam el, én amennyire lehetett ápolgattam, mostmár jobban van.


Túlgondolom, ha ezek után megfordul a fejemben, hogy nem tudom vele elképzelni a jövőm? Az elsőnél is nagyon fájt, hisz másra sem nagyon számíthatok, akkor is szóvá tettem, hogy ez nagyon bánt, hisz nem leszünk örökké fiatalok és egészségesek.

Hogy reagáljak erre az egészre?

Alapjáraton egy tök normális, valamennyire gondoskodó férfi. Mi lehet az oka, hogy ilyenkor így viselkedik? Nektek ez szakító ok lenne?

Így betegen nyilván érzékenyebb is vagyok, itt fekszem egyedül, magatehetetlenül, és csak sírni tudok.


2023. febr. 23. 18:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
86%
Ha felmerült benned ez a kérdés, akkor nagyon gyorsan vess véget ennek a "kapcsolatnak", mert ez rendkívül mérgező, manipulatív kapcsolat.
2023. febr. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
91%
Igen, szakító ok lenne, hogy a párom sz@rik a fejemre. Minimum lenne, hogy melletted van. Mi lenne, ha komolyabb gond lenne? Az ilyenre nem lehet számítani.
2023. febr. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
94%

Én erre egy szakítással reagálnék 🤷‍♀️

Viszonyításképpen: mikor pár hete lázas beteg lettem, és nem volt erőm a patikáig se lemenni, az én párom 2x2 órát utazott (nem egy városban élünk), hozott gyógyszert, levest, virágot, és csokit.

2023. febr. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
93%
Én azt mondom hogy a saját ösztöneidre hallgass, de mivel véleményt kérsz én azt mondom hogy ezzel a felfogással nem lehet egyről a kettőre jutni. Érzed te is biztos, hogy nála jobbat, többet érdemelnél. Ez a fiú neked csak több szenvedést fog okozni, és hidd el nekem, aki szeret, az ugrani fog egyből. Sírd ki magad, légy erős, és ha készen állsz rá akkor hagyd ott inkább, és keress olyat akinek fontos vagy! Jobbulást! 🥰
2023. febr. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
98%
Hát figyelj, ezek alapján vele is csak többen vagyunk. Szerintem ugyanúgy csak magadra számíthatsz most is vele, mint nélküle. 🤷‍♀️ Egy egészséges párkapcsolat nem erről szól. Pont ilyen helyzetekben kéne ott lennie.
2023. febr. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts . Ő nem a párod. Csak dugó pajtid.
2023. febr. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
96%
Figyelembe veszed az érdekeit, de a sajátodat még inkább, úgyhogy tiplizzen gyorsan anyucihoz haza….!
2023. febr. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Azóta sem keresett, pedig online van😀
2023. febr. 23. 20:08
 9/20 anonim ***** válasza:
88%
Hát ez elég egyértelmű sajnos… írd meg neki, hogy ki van rúgva! Ennyi ! Majd letilt.
2023. febr. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
86%
Leszar téged, csak luk vagy neki...
2023. febr. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!