Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túlreagálom, vagy számotokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlreagálom, vagy számotokra is súlyos lenne egy-egy ilyen piti hazugság?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben észrevettem, hogy barátnőm sokszor füllent. A legfrissebb példa: valamelyik nap késő este hallottam, hogy jönnek az üzenetek neki instán. Csak poénból tettem fel egy költői kérdést, hogy ki keresi ilyenkor, de abszolút nem is vártam választ, mert soha nem kértem még számon. Láttam, hogy két ember írt neki, de a válaszában csak egyet említett, a barátnőjét. Nem félek attól, hogy megcsalna, de mégis elgondolkodtat, hogy ha egy jelentéktelen ember írna neki, akkor miért ne mondaná el? Rengeteg hasonló eset volt már.
2023. jan. 28. 21:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%

"de mégis elgondolkodtat, hogy ha egy jelentéktelen ember írna neki, akkor miért ne mondaná el"


Pont ezért, mert jelentéktelen. Ha megkérdezik mit csinálsz és írogat mondjuk haverod meg egy félnótás akkor azt fogod mondani, hogy haverommal beszélgetek. Legalábbis szerintem. :D


Nem kell mindenben a legrosszabbat látni.

2023. jan. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Nem akar felesleges számonkérést.
2023. jan. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
53%
Ott lesz valami sajnos...a kérdés, vagy olyan erős, hogy elbírd, vagy olyan bátor, hogy megnézd?
2023. jan. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Még miről füllent?
2023. jan. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%
A masodik lehetett akarki, instan sok a spamuzenet. A baratnoje volt a lenyeges gondolom. Eleg bena pelda, ha van meg, akkor ird le.
2023. jan. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%

"Láttam, hogy két ember írt neki, de a válaszában csak egyet említett, a barátnőjét."

Ezt honnan tudod, hogy két ember írt neki? Végülis megnézted?

2023. jan. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
63%
Nincs olyan hazugság, aminél 0nál nagyobb toleranciám van.
2023. jan. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
33%
7 Fogadjunk hogy mai napon legalább 10-szer hazudtál kisebbet nagyobbat, de a sajátodat észre se veszed. Azok szokták ezt csinálni.
2023. jan. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
59%

"Csak poénból tettem fel egy költői kérdést, hogy ki keresi ilyenkor"

Pl, ez már maga egy kisebb hazugság, de az ilyenek fel se tűnnek nekik. Poénból, költői kérdés, japersze, ő meg poénból költőien válaszolt.

2023. jan. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Gáz ha nem mondja el, valószínűleg van mit takarnia.
2023. jan. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!