Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El vagyok hanyagolva vagy túlreagálom?

Figyelt kérdés

Nem tudom megállapitani, ezért kíváncsi vagyok, külso szemmel ez milyen?


Én (nő) nem vagyok telefon párti, úgy vagyok vele, ha mindketten otthon vagyunk, és nincs semmi egyéb dolgunk, akkor egymással kellenne foglakozni. Pl beszélgetni egymáshoz bújni stb. Ő ilyenkor, amikor nincs dolga, vagy facebookozik, vagy tvt néz.

Általában megkerdezi milyen napom volt, megis hallgatja a választ, ő is elmeséli hogy neki miylen volt, ha volt valami izgi elmondja.

Utana en főzök, ha nem kell segíteni akkor vagy telózik, vagy szól hogy elmegy tvzni míg készül a kaja. Jól esne ha ott maradna beszélgetni.

Utána vacsi után elvonul anappaliba , szokta mondani hogy menjek énis. De ő tvt néz, minek üljek ott, én nem szeretek tvt nézni.

De van hogy kint ül a konyhába, sört iszik és telózik, pedig látja hogy én eközben magányosan ülök egy másik helységben.



2023. márc. 8. 19:49
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
64%
Nem fogja tudni, hogy mit akarsz, ha nem mondod neki, vagy amúgy te is kezdeményezhetsz beszélgetéseket. És nem, nem vagy elhanyagolva.
2023. márc. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Mindig az van bennem, hogy ha jelzem neki hogy foglakozzon velem, akkor csak emiatt fogja megtenni, mert szóltam, és nem pedig önmagától.
2023. márc. 8. 20:00
 3/22 anonim ***** válasza:
76%
Hu ez nekem nőkénzlt is sok lenne hogy minden üres percben a másikkal foglalkozzam. Meló utan jolesik kicsit lelazulni hagyd békén szegényt. Nem arról van szó hogy semmit sem beszéltek.
2023. márc. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
37%
TV és teló bolond és miattad nem fog róluk lemondani, addig dolgozott míg nem kapott meg, most már úgy érzi nincs miért megdolgoznia, sz'al nem is fogja megerőltetni magát. Kérdés meddig tűröd...
2023. márc. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
80%
Egyénfüggő erősen szerintem, de nem reagálod túl. Igaz néha mindenkinek szüksége van egy kis énidőre, de én pl. örülnék minden egyes percnek amit a párommal tölthetnék. 38/f
2023. márc. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
9%

Ti nők meg a "beszélgetés".


Miről???


Érdekelnek a csajok, kocsik, fegyverek, akció filmek, ...?

2023. márc. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
79%

Elárulok egy titkot.

Engem például érdekel a lövészet és a fegyverek,az autók is,illetve mindig is férfiak között dolgoztam szinte,tehát fiúsítva vagyok úgymond...Vagyunk így ezzel páran.Szóval az nem kifogás,hogy nincs közös téma,mert valamiért csak összebútorozott az adott pár.Nyilván volt köztük valami kapocs a vacsorán meg a szexen kívül is.

A Kérdező esetében amúgy nem érződik a szituáció kifejezetten elhanyagolásnak,sokkal inkább mondanám rá,hogy valószínűleg egyértelműbben és többet lenne érdemes kommunikálni egymással.

2023. márc. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
95%

Hiába mondjuk, hogy szerintünk nem vagy, ha te úgy érzed, hogy el vagy hanyagolva, azon ez nem fog változtatni.


Más igényetek van a szabadidő eltöltésére - vagy keressetek kompromisszomos megoldást, vagy hosszú távon még több probléma lesz ebből.

2023. márc. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
92%
Ha te elhanyagolva érzed magad, akkor egyszerűen nem kell vele maradni, hiába is szólnál neki, vagy az egyik fülén be majd ki, vagy csak egy ideig figyelne rád többet. Az rendben van, hogy hazatérés után a munkahelyről jólesik neki telon és tv-n lógni, de az nincs, hogy amikor már lenne több ideje, vagy kedve, akkor is inkább azokkal foglalkozik, míg te vagynal figyelemre. Teljesen mások az életprioritásaitok, életmódotok ezek szerint így nem sok értelmét látom annak, hogy szingli légy, vagy egyedül mellette.
2023. márc. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem egy normális pár beszélget. Kommunikál. Hogy foglalkoznak egymással, társalognak és megvitatnak dolgokat. Mert amúgy miért vannak együtt, ha még ez sem megy?

Szerintem a legelemibb dolog egy kapcsolatban a kommunikáció. Ha az nem megy, nin s is értelme. Nem csak szexből meg a napi rutin utána felszínes csevejből áll egy kapcsolat. Legalábbi egy mély kapcsolat nem.

2023. márc. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!