Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akik féltékenyek, azok tudatta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik féltékenyek, azok tudattalan azt akarják hogy a párjuk megcsalja, hogy szakítsanak? Vagy tudatalatt ez izgatja őket? Vagy önsorsrontók?

Figyelt kérdés

Azokról kérdeznék, akik a féltékenységgel módszeresen teszik tönkre a másikat, és a kapcsolatot, nem az enyhékről es nem a csalfákról akik magukból indulnak ki, hanem a betegesekről.

Nem is önbizalmi témaként érdekelne.


Hanem célja, szándékai érdekelnek az ilyeneknek. A valódi. A birtokláson alatt/mögött a háttérben.



#módszertan #féltékenység mint eszköz vmire #féltékenységmódszer valamire
2023. ápr. 27. 17:28
 1/2 anonim ***** válasza:
78%

Hú. Ez egy nehéz téma. A tapasztalatomból kiindulva, eddig csak azokban a kapcsolataimban voltam féltékeny/bizalmatlan amelyekben okot adtak rá. Vagy nem építették a bizalmat az elejétől kezdve az alapokkal pl: exekkel, palikkal nem chatelgetünk, vagy pedig hazugságon kaptam valakit. Így vissza gondolva és mélyen magamba nézve azt a két hölgyet az első hónapban lapátra kellett volna tennem, nem pedig a szívemre hallgatni és maradni egy mérgező kapcsolatban. Nyilván nekem is vannak hibáim, és minden kapcsolat két emberen múlik. A szerelmes ember vak, nem látja a fától az erdőt és ha nyilvánvaló jelei is vannak annak, hogy nem kellene ezt a kapcsolatot erőltetni, mégis szívatja vele magát egy fél évig mire leesik a tantusz és végre ki mer lépni.

34/F

2023. ápr. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Első körben szerintem önbizalomhiány. De egyébként én is akkor voltam féltékeny, amikor kiderült, volt okom. Szerintem csak fogtam a jeleket. Nehéz azzal mit kezdeni, mikor csak sejtésed van. Legutóbb bevallom, egy ilyen helyzetben belenéztem a pasi facebook-jába. Háát, amit ott láttam, minden képzeletemet felülmúlta. Ismerkedett csajokkal, jelölgetett nőket meg udvarolgatott a hátam mögött. Nem csalt meg, de csak azért, mert még nem volt rá alkalma. Szóval szerintem az esetek többségében van rá ok, még ha nem egyértelmű is.
2023. ápr. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!