Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért tehette?Milyen célt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tehette?Milyen célt szolgálhatott ez neki?Csak nem egy gonosz személy lehet ő is mint sok másik ember?

Figyelt kérdés
Az exemnél felejtettem 4 napig a telómat és ezalatt minden névjegyemben lévőnek a számát szószerint kitörölte.Nem jutottam szóhoz mikor megláttam,hogy üres a névjegyem.Valamint az összes sms beszélgetésem is eltüntette.Nem hoztam fel neki,de egy ideje úgy lelépett a térképről hogy már megkérdezni se tudom tőle hogy miért tehette.Csetelni szoktunk rendszertelenül de minden hónapban legalább,3,4 szer.Nem sokszor megyek csetre mert dolgozom és itthon is sok a háztartási munka,szabaidőmben inkább videót nézek,gyakorizok vagy ruhákat készítgetek elő következő hétre.Mikor minden munkával végeztem ledőlök és már el is aludtam,nagyon fáradékony vagyok nem sok időm jut csetelésre.És le is tagadná talán,hogy ő nem tett ilyet,félek megkérdezni közös ismink szerint nagyon agresszív ember.De szeretném tudni a titok kulcsát,hogy miért lehetett.Aki volt már ilyen szituban vagy tett ilyet mással főleg azok válaszát várom.Előre is köszönöm a válaszokat.
2023. ápr. 27. 18:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Bosszú.
2023. ápr. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

"Nem hoztam fel neki" - Pedig akkor kellett volna, most már késő.

Egyébként minek csetelsz még mindig vele?

2023. ápr. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
97%
Azt sem értem, hogy ha az exed, akkor minek vagy nála? Ott kellett lenned, hogy ottfelejtsd nála a telefonod, nem? Meg kéne szakítani mindenféle kapcsolatot vele, főleg, ha még agresszív is.
2023. ápr. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Eddig még egyszer sem vert meg csak az előző nőjét.
2023. ápr. 27. 19:20
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
:D és ez mire válasz? Arra, hogy érdemes vele tartani a kapcsolatot. Tejóisten gyere le! Te összeálltál egy olyannal, aki verte az előző nőjét?
2023. ápr. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Milyen bosszú,olyan rövid kapcsolat volt hogy még konfliktusunk se volt egymással csak Facebookon látta,ahogy másoknak udvarolok és ahogy mások nekem.Ezért lehetett volna?
2023. ápr. 27. 19:23
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyre jobb! Te nőként másoknak udvarolsz a facebookon, miközben van pasid?
2023. ápr. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Igen.Picit muszály volt kalandozni,reakciókat kiváltani.😄
2023. ápr. 27. 19:32
 9/16 anonim ***** válasza:
83%
Szokásos esti mese tőled.
2023. ápr. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
2023. ápr. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!