Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemrég lettem gazdag és fogalmam sincs hogy működik egy párkapcsolatban az amikor kiderül hogy a pasi gazdag. Ti akik gazdagok vagytok ez hogy oldjátok meg?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 28. 07:20
1 2 3 4 5 6
 1/60 NTBS ***** válasza:
100%
Nem ismerek ilyen embert.
2023. ápr. 28. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
89%

Ez ilyenkor ugy megy altalaban, hogy amikor a pasim epp gazdag lesz, akkor leulunk, en felmondok, o meg ad nekem az addigi fizetesem + 100K zsebpenzt. Ilyenkor megirjuk az osszes addigi baratunknak, hogy mostantol ne keressenek, mert gazdagok lettunk es mar nem akarunk a szegenyekkel foglalkozni, keresunk gyorsan uj baratokat. Tobbet nem megyunk azokra a helyekre, ahova addig jartunk csorokent. A szuleinknek is megirjuk, hogy matol gazdagok vagyunk, ugyhogy igy kezeljenek.

Ha mindent elinteztunk az uj eletunkkel kapcsolatban, megunnepeljuk egy egzotikus nyaralassal.

2023. ápr. 28. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
100%

Jesszus... Ez kb. olyan, mintha kihírdetnéd az utcádban minden helyre kitéve e tényt.

Rossz hozzáállás.

2023. ápr. 28. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 A kérdező kommentje:
De itt most nem erről van szó. Itt már eleve gazdagként kerültem ebbe a kapcsolatba. És nem a többi barátom meg a családom a kérdés hanem csak maga ez a kapcsolat. A nő nem tudja hogy gazdag vagyok én meg nem tudom hogy most mi lesz egy idő után kiderül akkor ugye az van hogy miért nem szóltam ha meg most szólok akkor az a fura...
2023. ápr. 28. 07:31
 5/60 A kérdező kommentje:

3 pont hogy ezt nem akarom amit írsz.


De azt se akarom hogy az legyen hogy miért nem szóltál előbb. És ugye most pont előbb van. Akkor mégis most kéne szólni?

2023. ápr. 28. 07:32
 6/60 A kérdező kommentje:

A négyest a kettesnek írtam.


Össze foglalva az a probléma hogy miután mostanában lettem gazdag semmilyen helyzetben se tudom hogy hogyan kell viselkedni.


A hétköznapi életben ezt nem okoz problémát mert ugye az emberek többségének nem kell ezt elmondani de egy párkapcsolat ugye az mélyebb kapcsolatot azért valahogy el kéne mondani vagy tudatni nem szerencsés ha később magától kiderül esetleg mástól hallja. De pont az a bajom hogy az sem szerencsés ha leülök és bevallom neki. Meg esetleg azt hiszi hogy hencegek vagy ki tudja mi a fenét hívsz.


Mondom hogy fogalmam sincs hogy hogyan kell gazdagon viselkedni. Csak a szegénységhez értek.

2023. ápr. 28. 07:35
 7/60 A kérdező kommentje:
Hívsz=hisz
2023. ápr. 28. 07:35
 8/60 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem mi a probléma. Sok embernek az a problémája, hogy csak a pénzéért van vele a csaj. Téged szeretett ezek szerint szegényen is, ha veled volt eddig is. Akkor most hogy gazdag lettél, nem fog vagy mi? Mit kell ezt túlreagálni?
2023. ápr. 28. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 A kérdező kommentje:

Nagyon új a kapcsolat, még egy hetes sincs, még nem beszélhetünk szeretetről. Ez az ismerkedés fázisában nak és a legeleje.


Nem akarok feszültséget abból hogy miért nem szóltam előbb de abból se ha most ezt így közlöm vele, mert ahogy írták többen is nagyon furcsa lenne. És ezzel én is tisztában vagyok hogy nagyon furcsa lenne.

2023. ápr. 28. 07:46
 10/60 A kérdező kommentje:
8-as szegény az tényleg azt hiszi hogy a pénz mindent megold és amikor a gazdagok panaszkodnak a problémáikról csak nevet. Majd ha eggazdagszól te is megtudod hogy ezek nem csak holmi legendák hanem tényleg okozhat a pénz gondot is nagyon nagy gondot is én még szerencsés vagyok hogy csak ilyen gondom van...
2023. ápr. 28. 07:50
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!