Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki hogyan, hol ismerkedett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogyan, hol ismerkedett meg a férjével? Szerelem volt első látásra?

Figyelt kérdés
2010. okt. 9. 16:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%

Szia.

Ugyan nem a férjem, csak az élettársam, de azért leírom.:-)

Mi már régebb óta ismertük egymást, egy baráti társaságban mozogtunk. Nekem vége lett egy hosszú, komoly kapcsolatomnak, aztán egy jó darabig ki sem mozdultam, nem is találkoztunk. Aztán apránként "visszatértem az életbe":-) és egyre szimpatikusabbak lettünk egymásnak. Ő már korábban többet érzett irántam, én csak később adtam be a derekam.:-)

De nagyon megérte. Mindenkinek ilyen csodálatos társat kívánok! Most leszünk ebben a hónapban 3 éve együtt.

2010. okt. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
(részemről)nem első látásra volt (többedikre :)) és iskolai gyakorlaton voltam 1 hónapig, ő pedig ott dolgozott. Akkor 18 éves voltam, 19 évesen mentem hozzá, most 28 éves vagyok :)
2010. okt. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Gerbilgirl válasza:
100%

Én a vonaton ismertem meg :)

Nem volt szerelem első látásra,de elég rendesen felkeltette a figyelmemet ( én is az övét ), viszont csak rá 1,5 évre jöttünk össze.

2010. okt. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Interneten ismerkedtünk meg. 1 hónap e-mail és msn-ezgetés után találkoztunk. A koliba hívtam el ahol főzőcskéztünk egyet. Életem első olyan randija volt ahol egyáltalán ne érezte magam feszéjezve. Decemberben lesz 1 éve hogy együtt vagyunk.
2010. okt. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen elmentem gólyatáborba, ahol ott volt Ő, akkor már 18 évesen. azóta is együtt vagyunk :) 18 évesen összeköltöztem vele, 19 évesen megszületett az első fiunk, 22 évesen a lányunk és 4 hónap múlva, 25 éves koromban a 2. fiunk fog megszületni. ő életem első igazi szerelme és sosem tudnám nélküle elképzelni az életem.
2010. okt. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok! Igen szerelem volt első látásra mindkettőnknek!
2010. okt. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem,hogy szerelem nem volt első látásra,de ki nem álhattam.Beképzelt,bunkónak gondoltam:)

De mit tesz isten,miután jobban megismertem változott a véleményem és most a férjem:DDD

2 nap múlva lesz a 2 éves házassági évfordulónk.

2010. okt. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem a férjem és nem szerelem első látásra.Mi egy fürdőben jöttünk össze meghívott egy ásványvízre. Elsőre nagyon nem volt szimpi. Most már nagyon imádom 10 éve!
2010. okt. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
80%
Szórakozóhelyen leszólított. Mindketten részegek voltunk, de főleg ő. Egy darabig beszélgettünk, táncoltunk, aztán eltűnt és akkor lett igazán érdekes számomra. hogy mégis hol van, hova ment, mit csinál. Kiderült később, hogy egy exbarátnőt küldött el éppen többedszerre. visszajött hozzám, táncoltunk, (ha belegondolok még most is libabőrös leszek, nagyon jó volt és igazán vonzó). hajnalban elkérte a számom, másnap már hívott is. Randiztunk, az is különleges volt, nagyon jól éreztük magunkat és azóta együtt is vagyunk. Ez már 9 éve történt, kb. 7 éve együtt élünk, 3 éves házasok leszünk és most fog megszületni a 2. babánk. Ő 26 volt, én 21 mikor megismerkedtünk.
2010. okt. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

:-)

Mi u.batyam lagzian lattuk meg egymast elöször.

Vagyis mi egy bereltbusszal erkeztünk, ö es u.hugom vart minket! Igy en mar a buszon elszoltam magam, hogy: Hm, jo pasi! :-) Persze aki hallotta jot nevetett!

De mint kiderült, az Ö szeme is megakadt rajtam,mikor leszalltam a buszrol! :-)

Vegül az este folyaman egymas melle keveredtünk, tancoltunk, beszelgettünk. Elkerte a telefonszamom (ugy se hiv) elkerte az email cimem (ugy se ir) elkerte a cimem (hm, itt lesz valami) :-) Mŕsnap hivott, hogy elmennek e vele következö nap Egerbe (nana) leleptem ejszakabol es mentünk. Ö utanna vissza ment külföldre! Ra par napra megvette a buszjegyet oda-vissza, 1 honap mulva haza jött, de mar nem ment vissza! :-) Majusban megismerkedtünk, szeptemberben volt az esküvönk. Ennek 2.5 eve!

Bocsi,hogy hosszu lett, de olyan jo felidezni :-)

2010. okt. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!