Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki hogyan, hol ismerkedett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogyan, hol ismerkedett meg a férjével? Szerelem volt első látásra?

Figyelt kérdés
2010. okt. 9. 16:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nekünk sem volt szerelem első látásra. Én akkor vendéglátóztam, ő bejárt a haverjaival. Később jó barátok lettünk, együtt mentünk mindenhova bulizni nagyon jókat beszélgettünk, nekem és neki is akkor még kapcsolata volt. én korábban szakítottam az akkori barátommal, vele beszéltem meg mindent. Kb. másfél évig csak tök jó barátok, haverok voltunk. Míg egy buli alkalmával megcsókolt, (neki igaz még volt barátnője, de már szakítani akart vele- választás elé állítottam. azóta már eltelt 8 év, 4 éve házasok vagyunk. nagyon szeretem, soha nem tudnám mással elképzelni az életem. Legjobb barátságból lett szerelem.
2010. okt. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
3 éve ismertem meg Őt... Ápolónő vagyok és egy reggel osztályátadáskor belépve a kórterembe ott állt az ágy mellett műtétre várva. Arra nem emlékszem, hogy az éjszakás kolléganő mit mondott róla, csak arra, hogy néztük egymást, a szívem vadul dobogott, majd kifelé jövet mondtam a kolléganőmnek, hogy nekem végem, soha ilyen hatással még nem volt rám férfi azelőtt. Amikor kihozták a műtőből az első mondata az volt, hogy soha nem látott még ilyen gyönyörű kék szempárt. Másnap éjszakás voltam, virágcsokorral várt. Az első randevúnk kb. 3 hét múlva volt, azóta elválaszthatatlanok vagyunk, és ha a szemembe néz, ugyanazt érzem, amit akkor. Igen, szerelem volt első látásra.
2010. okt. 10. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 nagyviri ***** válasza:
Nálunk nem volt szerelem első látásra. Szállón laktunk mind a ketten, fél évig elsétálgattunk egymás mellett, csak köszöntünk egymásnak. Egy délután az orromat lógatva ültem a társalgóban, mert az akkori pasim akivel csak kavartunk, pont lemondta a randinkat, ráadásul az utolsó percben. Leendő férjem pont arra baktatott, és látván, hogy ott szomorkodom, elhívott fagyizni. Ekkor kezdtünk el beszélgetni, és hetekig csak barátként találkozgattunk. Időközben kifújt az akkori kapcsolatom, és akkor a férjem úgy gondolta, hogy eljött az ő ideje, és továbblépett. Emlékszem, akkor este az volt szinte az első mondata, hogy ő még papíron nős, van 2 lánya, akiket imád, és ezen nem szeretne változtatni. Én meg örömmel fogadtam, mert még kicsit tele volt a pasikkal a hócipim az előző hapsim miatt. Aztán 1 hónap múlva a párom kijelentette, hogy szeretne elvenni feleségül, mert én vagyok neki az igazi. Akkor még nevettem az egészen, mert noha szerettem, azt mondtam neki, hogy nős hapsiként könnyen beszél. Erre fogta magát és másnap beadta a válókeresetet, amin én nagyon meghatódtam, mert megértettem, hogy tényleg komolyan gondolja kettőnk kapcsolatát. Egy évvel később összeházasodtunk, és azóta is boldogok vagyunk, novemberben már a 3. házassági évfordulónkat fogjuk ünnepelni.
2010. okt. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!