Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem érzem hogy szeretne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érzem hogy szeretne a párom miért?

Figyelt kérdés
Már másfél éve együtt vagyunk és bennem még mindig nem alakult ki hogy bízzak benne. Ő teljesen bízik bennem. Én ki mutatom a szeretetem és hogy mennyire hiányzik amikor nincs velem (távkapcsolatban vagyunk) de ő már nem annyira mint régebben. És azt mondja hogy már nem tudja úgy ki mutatni. Mit tegyek? Nekem ez így nem jó, ha féltékeny vagyok vagy aggódok érte mert bulizni megy akkor le csesz. Pedig ő is szokott féltékeny lenni, igaz nem annyira mint én. De nemtudom mit csináljak ti mit tennétek a helyembe?
2023. ápr. 29. 16:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy pszichoanalízis a megoldás. Gyerekkortól kezdve szétszálazni milyen traumák értek, miért vannak ilyen elvárások, mitől van az önbizalom és bizalomhiányod. Itt ez nem fog megoldódni csak úgy. Tenned kell bele neked is. Méghozzá saját magadba fektetett munkát.
2023. ápr. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A távkapcsolat sosem lesz olyan mintha együtt laknátok.
2023. ápr. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Meddig marad távkapcsolat?
2023. ápr. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!