Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A "szeretlek" szó mindenre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "szeretlek" szó mindenre megoldás?

Figyelt kérdés

Lehet kissé értetlenül fogok fogalmazni, de iszonyat nagy zűr van bennem, már már fontolóra veszem, hogy normális vagyok-e.

Barátomnak van egy alap szar természete, amiről egész későn sikerült képet alkotnom sajnos. Ilyenkor valamit a fejébe vesz, támad, vádaskodik, én meg csak lesek. Később rákérdezek, azt mondja hogy ő csak azért ilyen velem, mert hogy -szeret- . Na ez a rész az amit totál nem tudok megérteni és kételkedem a józanságomban.

Csak az elmúlt napokból idéznék:

- bárbeszéd egy random dologról, mondom hogy én ezt tuti nem szeretném. Majd egyre hevesebben mondja hogy de, és lezárta egy kuss-al. Itt rányomtam a telefont.

- nem volt elérhető egész vasárnap, pedig dolgoznia kellett volna. Majd este előkerül, hogy bocsi de nem mentem ma be dolgozni, inkább aludtam. Átlátszó.

- tegnapi nap folyamán elvileg nem -úgy- írtam neki vissza. Pult alól pötyögtem gyorsban mivel munkában voltam, de amit kaptam azt nem tettem zsebre. Azzal gyanúsított, hogy biztosan mellé nyúltam és a szeretőmnek címeztem nem neki. Ez volt az utolsó csepp amit eltűrtem.


Ma elővettem hogy beszéljünk, mert itt valami nagyon elsiklott. Szerinte semmi sincs csak beképzelem, ok. Szembesítettem a dolgaival, hogy milyen trágyamód beszélt velem, meg olyanokkal vádolt hogy megcsalom, miközben pont azért túlóráztam, hogy neki adjam majd azt a pénzt, mivel be van csúszva.

Nagy nehezen de meghallgatott, sajnálom így úgy, de ez csak azért van, mert SZERETLEK!


Megmondtam neki hogy ezzel csak elmar, és eléggé megcsappantak az érzéseim is emiatt felé, erre is a válasz az, hogy tuti van valakim, és persze a varázsszó, szeretlek.


Hogy lehet ezt a szót ütőkártyaként felhasználni? Megcsinálja a szart, majd kimondja és azt várja minden happy utána, pedig már a szakítása készülök most már... Minden egyes ilyennel eltávolodtam tőle, viszont hülye is voltam hogy bekajáltam a majd megváltozok szöveget.


2023. máj. 2. 18:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

A drága párod manipulál, ahogy csak lehet, gázlángoló nárcisztikus, úgyhogy jobban teszed, hogyha megszabadulsz tőle örökre.


[link]

2023. máj. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Pff.. menekülj ettől a gyökértől.
2023. máj. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez a szeretlek tipikusan felelősség alóli kibújás.

Mint amikor megölik az asszonyt féltékenységből: meg kell halnod annyira szeretlek hogy nem birom elviselni hogy csalsz(ami ugye nem igaz).

Csak azért verlek agyon mert annyira szeretlek, hogy nem birom hogy másra néztél.


Nekem az tesz be a legjobban hogy a féltékenységből elkövetett emberölés enyhítőbb körulmeny a sima emberölésnél.

Láttam már olyat aki a terhes párját lökte le a lépcsőn féltékenységből. Mert annyira szereti.


Valahol le van írva hogy a szeretlek azért megtévesztő mert aki hallja, leforditja arra amit neki jelent ez a szó, szeretni. De a 2 embernek 2 különböző dolgot jelent szeretni.


Szoval.amikor azt mondja szeretlek az neked szeretetet jelent de az csak a te nyelveden a te szótárad szerint. Itt van benne a trükk. Neki mást jelent szeretni mint neked..

2023. máj. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
51%
Jó nagy hülye vagy, hogy elviseled, meg pénzeled is.
2023. máj. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

1:55-től magyarázza el mit jelent a számára amikor azt mondja szeret

[link]

2023. máj. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

#4 köszi, rájöttem

#3 durván ébresztő a kommented!

Egyszerűen hányni tudnék már ettől, hogy szeretlek, vagy a bókok. Esetemben még el is várja hogy folyton bizonygassam, mondjam neki napi 20x is hogy szeretlek, mert neki erre szüksége van. Mindent megértek, sérelmek rossz családi háttér, de ez már beteges. A mai beszélgetés alatt is mondtam neki, hogy a szeretetet nem kipréselni kell a másikból, hanem pl tenni érte, és persze nem bántalmazva. Kb fel se fogta. Majd utoljára eszembe jutott egy idézet még ezer évről, hogy a szeretet nem bánt, a szeretet nem fáj, úgyhogy ne csak miattam, hanem maga miatt is kapja össze magát.

A szakítást már elhatároztam viszont, lesz ami lesz de ez nekem nem hiányzik.

2023. máj. 2. 19:07
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Ő nem ismeri azt amiről te beszélsz. Hogy a szeretet óv és véd és vigyázunk arra akit szeretünk nehogy elhagyjon nehogy megharagudjon, saját magunktól is védjük a másikat. Ez a valódi szeretet.

A te pasidnak is ez ismeretlen így.

Ha ésszel még meg is értené nem tudja érezni. Sérült.


Sok vert gyerek is azt tanulja meg, hogy a szeretet fáj. .

(De még egy kutya is. Akit ugyanaz a kéz bánt ami eteti is. Mar annak is ambivalens a fogalma arról mi az emberi szeretet. Hol fent hol lent.)

2023. máj. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Valamiért csak féltékeny. Új fiú ismerős talán ?
2023. máj. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Mióta vagytok együtt?

Csak kíváncsi vagyok meddig tudta magát leplezni?

Ő tudta már elöre ezt az egészet az első naptól.

2023. máj. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

"és lezárta egy kuss-al. Itt rányomtam a telefont."


Én ki is vágtam volna.

2023. máj. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!