Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van veszekedéskor ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van veszekedéskor ez?

Figyelt kérdés

Eltér a veszekedés tárgyától, és az összes többi sérelmeit is akkor zúdítja rám?

Tehát mindent egyszerre.



2023. máj. 5. 06:09
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
96%
Azért, mert nincs normális, folyamatos, zavartalan kommunikáció.
2023. máj. 5. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
97%

Nekem volt ilyen barátom. Soha nem beszelt a targyrol amirol akartam mindig akkor kezdte amikor en felvazolok vmit hogy áttereli rám hogy mert én mert én.

A veszekedésekben javareszt arra kellett energiát forditanom hogy de miert nem mondod máskor ha bajod van, most én kerdeztem, RÓLAD van most szó!

Mi köze a témanak ahhoz hogy én amikor akármi??

Soha nem reagálom le amikkel terel, nem hagyom terelni magáról rám, ujra felteszem ugyanazt a kérdést akár tízszer is mig nem válaszol, egyszer majdcsak sikerül felelni.

Ez gyakorta beválik.


De másik pasimtól is kerdeztem már olyat hogy szerinted szereti az a párját aki más nőket les mellette? Bakker csak egy ogent vagy csak egy nemet vártam semmi többet!

Erre ordítozós körmondatokat kaptam arrol hogy ÉN szóba állok pasikkal.

Így ordítva ismételtem hogy nem rólam vab szó, mégcsak nem is rólad...magadra vetted?😳általános alanyban kérdeztem mi a véleménye erről a jelenségről. Szereti e az ilyen a párját.

Aztán a vége az lett hogy üvóltve mondta teljes vörös fejjel sík ideggel hogy igen szereti.

Mondtam neki köszi, csak erre voltam kíváncsi.(és magára hagytam a dühöngésével hogy ez a hiszti höt felesleges volt egyetlen kérdésre)


Néha ugy betalálok náluk 1-2 ártatlan kérdéssel hogy meg tudnának hirtelen ölni is.


És a válasz:

Az terel, az ordít, akinek vaj van a fején. Egyik sem arról volt híres hogy milyen nemes korremt lenne velem..hanem az ellenkezőjéről..

2023. máj. 5. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
91%

Folyt

*általános alannyal 3.személyben is ezért kérdezek már hogy ne legyen már ebből vita hogy te meg te meg te, ő meg vissza hogy de én meg én meg én. Ez nonszensz hogy nem lehet veluk Róluk beszélni mert terelnek.

2023. máj. 5. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 Leclerc ***** válasza:
96%
Így védekezik, nem kell neki így beismerni hogy ő a hibás. Hanem rád tudja fogni.
2023. máj. 5. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Igazából nem kiabál, hanem pl.arról kezdtünk el beszélni, hogy bunkó volt velem, amire megsértődtem, és tisztázni akartam vele.

De erre olyan dolgokat hozott fel, ami ugyan a kapcsolatunkat érinti(bár az állításai hamisak), de nem a bunkózásáról volt szó.

2023. máj. 5. 06:47
 6/27 A kérdező kommentje:
Tehát támadott végig.
2023. máj. 5. 06:47
 7/27 anonim ***** válasza:
91%
Van sok ember ilyen: védekezési mechanizmus.
2023. máj. 5. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
De ilyenkor tényleg elhiszi, hogy igaza van, vagy azért is mondja hogy bántson?
2023. máj. 5. 06:59
 9/27 anonim ***** válasza:
91%
Ez az hogy nem latja be ahibáját ergo meg se bánja, fenntartja azt hogy megérdemled a bunkozást, máskor is megteszi. Tartja magát az eddigi jelleméhez nem változtat. Ezt jelenti.
2023. máj. 5. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Szakitason kivul, ezt hogyan lehet kezelni?
2023. máj. 5. 07:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!