Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak a véleményeteket kérem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a véleményeteket kérem hogy szerintetek is én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés

Adott a párom akivel 14 éve élünk együtt volt egy másfél éves szünet de adtunk egy esélyt a dolognak

Neki volt akkor egy barátnője de állitolag már vége

Karácsony után kaptam egy nyakláncot amilyen a csajnak is van (azért utánna mert hamarabb nem jutott eszébe h adni szokás valamit) Nem örültem neki de hordtam

Most névnapomra kaptam egy üveg piát pedig nem vagyok az az ivos tipus

Kidobtam a láncot meg megmondtam megihatja amit vett Meg van sértődve és engem okol

Ezt nekem mind el kell tűrnöm?


2023. máj. 6. 04:11
 1/9 Kitana. ***** válasza:
83%
Ha régen is ilyen balfsz volt az ajándékozásban, akkor nem jogos a hiszti, hiszen tudhattad, de ha ez valami új szokása, akkor jogosan érzed, hogy szarik rád.
2023. máj. 6. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az elmult fél év ilyen
2023. máj. 6. 05:37
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Másfél év? Az már halott, minek kínozzátok még egymást?
2023. máj. 6. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se erőltessétek ezt.
2023. máj. 6. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem kell eltűrnöd. Szakítotok és meg is van oldva.
2023. máj. 6. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindketten hibásak vagytok, mert egy olyan kapcsolatot eröltettek, ami korábban se működött.
2023. máj. 6. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt se tudja mit adjon ajándékba. Mintha kotelezo lenne adnia es nem tudja mit. Aztán vmit ad erre meg abbol balhe.

És 14 év alatt nem derült ki hogy egy balf.sz? Jol irta első.

2023. máj. 6. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Leclerc ***** válasza:
100%

A hiba az hogy adtál neki még egy esélyt, ő meg kihasznált. Ez a kapcsolat sajnos halott, menjetek szét, ezúttal végleg.

😢

2023. máj. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem csak béna a pasi ajándékozásban. A legtöbb pasi az benne. A férjem nagyon sokat fejlődött ebben az évek során, de az elején iszonyú béna volt benne. Az első karácsonyunkon nyakláncot kértem én is. De mondtam, hogy elég valami vékony ezüst, nem kell drága. Erre nekem akarta adni azt a nyakláncot, amit az exének vett anno. Ő először nem értette, hogy mi a baj, mert, hát csak egy nyaklánc. Utána mondtam neki, hogy az ex után nem fogok hordani semmit sem, mert engem zavar. Elment és vett nekem egy gyönyörű nyakláncot szív medállal. Azóta nem történt ilyen egyszer sem. A férfiak ezekben nagyon bénák általában amúgy. Ha előtte is ilyen volt, akkor hívd fel a figyelmét, hogy inkább ne. Mi már évek óta megkérdezzük egymást, hogy ki mit kér a szülinapra/névnapra/Karácsonyra,hogy ne költsünk felesleges hülyeségekre és biztosan örüljön a másik.
2023. máj. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!