Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ki a hibás? Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ki a hibás? Van egy baratnőm aki kb két óra útra (auto) lakik innem,én még ez mellett sportolok is és hétfőtől szombatig dolgozom.Hetente,két hetente hétvégenként járok hozzá,1 éve vagyunk együtt.

Figyelt kérdés
Azt szeretném ha ez kölcsönös lenne es ő is jönne hozzám mert kb abból az életem hogy hetfőtől szombatig dolgozom utána elmegyek focizni,foci után pedig indulok hozzá.Vasárnap elindulok haza és hétfőn munka.Ez így megy kb egy éve.Apja azt vallja hogy én vagyok a férfi es nekem kell a nő után jarni.Ha el is jön hozzánk akkor én megyek érte aztán jövünk hozzánk,másnap hazaviszem és jövök haza.Ebből van nagyon sok veszekedés mostanában mert nemmer az apjával erről beszélni és azt sem engedi hogy én beszéljem meg vele mert nagy osztozás lenne belőle.A véleményetekre lennék kiváncsi,mert szerintem a továbbiakban ennek így semmi értelme.A válaszokat előre is köszönöm.Kicsit hosszúra sikeredett de még ígyis csak felületesen írtam le a dolgokat. 25/f 20/n

2023. febr. 28. 17:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

1. Felnőtt nő, nem az apja kéne, hogy beleszóljon.

2. Nem csak a férfi dolga menni. Egy 1 éves kapcsolatban már rég kölcsönösen kéne működjön, vagy össze is lehetne költözni. Szerintem nem komál téged az apja és ilyen hülyeséggel akarja elérni, hogy szakítsatok.

2023. febr. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Összeköltözés lehetősége nem merült fel? Csak kérdezem.
2023. febr. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

A párod a hibás.


De te is. Miért nem költöztetek még össze? Ez így nekem kevés lenne.


Szintén 1 éve vagyok kapcsolatban, 21/n és már rég együtt élünk a párommal.


De nem ez az igazi baj, hanem hogy nem tudjátok normálisan megbeszélni és megoldani. A kommunikáció a legfontosabb egy kapcsolatban szerintem.

2023. febr. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Egy 20 èves lánynak ezt már meg kène tudnia megbeszèlni az apjával. Sőt mondhat ellent nyugodtan apunak. Èn is jártam anno a páromhoz, nem vártam el hogy csak ő jöjjön.
2023. febr. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
90%

Ha ennek szerinted semmi értelme akkor miért működött egy évig így?

Ha csak ennyi lenne a gond én nem feltétlen szakítanék.. de ez én vagyok, bár nekem fontosabb le ha minden egyéb klappol és tudok rá számítani/építeni későbbiekben.. akkor valamelyik Hobbimról mondanék le inkább mint egy szerethető emberről.

2023. febr. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

"Kicsit hosszúra sikeredett de még ígyis csak felületesen írtam le a dolgokat."

Na akkor írd le még a többit is. Hátha fontos.

Esetleg van olyan, ami még nem stimmel?

2023. febr. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

A távolság megöli a kapcsolatot. Soha nem kezdtem olyan nővel, akihez ne tudnék másfél órán belül odaérni.

Még nagyon fiatalok vagytok, nem tudom, hogy tanul-e még a barátnőd. Ha ő is dolgozik, akkor semmi értelme halogatni az összeköltözést, mert munka mellett nem csak fárasztó az ingázás, de a hétvégi együttlétek nem biztos, hogy elegendőek.

Ha tanul még, akkor viszont érthető a helyzet. Ez esetben bizony tűrni kell, mert egy keresetből nem nagyon lehet összeköltözni a mai viszonyok között.

2023. febr. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Hogy jön az apja a képbe? Mi köze az apjának bármihez?:D


"Ki a hibás?" - ha ez a kérdés felmerül eg ypárkapcsolatbna, rossz nyomon jársz. Mindketten hibások vagytok, mert csak együtt tudtok megoldani eg yproblméát, egyedül nem. Meg van oldva? Nem? Akkor tessék rajta együtt dolgozni!


De ja, ha a távolság a probléma, költözzetek össze. Ennyi. Ennyit autókázni teljesen értelmetlen.

2023. febr. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Igazatok van,az apja pontosan ezt szeretne elerni szerintem is.Igazabol a szuleit csak o tartja egyben ha o nemlenne nemlenne ertelme a hazassaguknak. Dolgozik,csaladi vallalkozasuk van. Osszekoltozes egy opcio de nekem biztos munkam van jo keresettel es en nemkoltozok oda biztos ha o jonne ide en ebbe bennelennek.Neki nincs biztos munka es kereset,ugymondd kivan hasznalva a csaladi vallalkozasukban.Akarhanyszor felhozom neki aztmondja osztozni szeretnek vele igy nemfog hagyni mas opciot mint a szakitast,de ezt a temat mar regen kellett volna feszegetnem nem pedig egy ev utan.Az igazat megvallva vartam hogy idovel jobb lesz de nem lett.
2023. febr. 28. 18:10
 10/22 anonim ***** válasza:

"Akarhanyszor felhozom neki aztmondja osztozni szeretnek vele igy nemfog hagyni mas opciot mint a szakitast"

Na ez meg milyen szöveg?

Akkor ultimátumot adott.

Vagy így marad továbbra is, hogy te járkálsz csak vagy szakítás. Egyoldalú kapcsolat. Költözni nem fog, itt van vége a dalnak.

2023. febr. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!