Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítsak ha még nem léptem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak ha még nem léptem túl az előzőn?

Figyelt kérdés

Összejöttem egy lánnyal, 1,5 hónapja vagyunk együtt/ kavarunk. Ő oda vissza van értem, szeretek vele lenni, viszont rengetegszer az előző kapcsolatomból jönnek elő emlékek, hogy miket csináltunk együtt előző párommal. Filmezés/ séta közben is akár, és ez látszódik is rajtam, hogy mennyire rossz kedvem lesz ezután, mintha más ember lennék.

Szeretnék a lánnyal lenni, de nem tudok jelen lenni, kicsit úgy érzem , hogy rossz időben/ túl hamar találkoztunk. Próbálom exemet elfelejteni, de nem tettem magam túl rajta, illetve Ő se rajtam, ezt tudom.

Ma beszélek vele, mert érzi nincs minden rendben, szakítanom kellene vele vagy próbáljak meg boldog lenni mellette, annak ellenére, hogy nem léptem túl az előzőn?


2023. máj. 6. 10:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Addig nem is érdemes újba belekezdeni, amíg nem rendezed le a régit.

Vagy így, vagy úgy.

2023. máj. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A új lány nem érdemli meg hogy csak játszál vele, így még nem zártad le a régit, én elengedném a dolgot.
2023. máj. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora érzéketlen patkány vagy te is. Szerencsétlen lány most hetekig szenvedni fog miattad, mert már beléd szeretett. Mi lenne, ha néha belegondolnánk abba, hogy másokkal, mások érzéseivel mit teszünk?
2023. máj. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell a srácot se bántani, ha korrekt akar lenni, akkor zárja le a régit!

Ha meg fontos, akkor zárja le az újat!

2023. máj. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
#4 igen, de ezt már az elején is tudhatta, hogy nincs még túl az előzőn, akkor addig miért kell mást hülyíteni? Jelenleg én sem vagyok még túl az exemen, így eszem ágában sincs randizgatni és játszani valakinek az érzéseivel. Csak azt látom, hogy az emberek 90%-a leszarja mások érzéseit.
2023. máj. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts vele, vagy mondd el neki, hogy még sokat gondolsz az exedre, nem vagy túl rajta. Ha én lennék a lány helyében, nem akarnám így a kapcsolatot, bármennyire szeretem a másikat. Így ő csak egy eszköz a felejtéshez. Elhiszem, hogy nem ez a szándékod, de attól még így van.
2023. máj. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
#5 Mert nem gondolja át, nem gondol bele a másik ember helyzetébe.
2023. máj. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Amikor elkezdtünk beszélni egyáltalán nem gondoltam az exemre. 1 hete jött elő rajtam ez az egész. Én elmondtam őszintén a lánynak, hogy mi van most bennem, Ő azt mondta döntsem el mit akarok. Vele lenni és hagyom, hogy boldoggá tegyen, vagy ne húzzuk egymás idejét, de Ő nem fog elengedni, csak ha én azt mondom neki.
2023. máj. 6. 11:21
 9/13 anonim ***** válasza:
Exeddel mikor mentetek szét? Ha másfél hónap alatt most jött ki először egy hete, akkor nem biztos, hogy azt jelenti, nem vagy túl rajta. Simán lehet, hogy csak azért, mert újra kapcsolatban vagy, ilyenkor az elején az új kapcsolatot óhatatlanul is hasonlítod a régihez. Nekem például sokkal jobb lett az új kapcsolatom, és eleinte sokszor csodálkoztam, hogy bizonyos dolgokat mennyivel másképp is lehet csinálni. De ezt amúgy magadban kéne lerendezni. Tipikus olyan tevékenységeket írtál le, amiket korábban exeddel csináltál, most meg az új pároddal. Lehet, csak szokatlan még, hogy mással is csinálod ezeket. Én azt javaslom, nyugodtan egyedül gondold át ezt. A legjobb neked is és a lánynak is az lenne, ha az exedet elengednéd végleg
2023. máj. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Egy hete érzem igazán. Eszembe jutott máskor is, csak nem ilyen szinten, el tudtam nyomni magamban. De most azt érzem nem tudnék teljes odaadással felépíteni egy kapcsolatot, virágokat venni, randizni, stb.

Egyébként februárban mentünk szét, közösen hoztuk meg a döntést, több éves kapcsolatról van szó, szóval tudom, hogy nem gyászoltam még meg az előzőt.

2023. máj. 6. 13:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!