Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitől ragaszkodnak a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől ragaszkodnak a nők valakihez akkor is, ha az átverte, kihasználta, és tudják, hogy nem érdemli meg őket?

Figyelt kérdés
2010. okt. 10. 00:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
mert szereti az illetöt
2010. okt. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 pappmartin ***** válasza:
0%
nem akarok sértegetni, de az ilyenek csak fel akarnak vágni azzal hogy hűű pasim van és rossz ribancok...
2010. okt. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
79%
Egyszerűen ragaszkodnak a pasihoz, és bár a lelkük mélyén felfogják, hogy ez nekik rossz, mégsem mernek lépni, mert a pasi nélkül egy nagy nullának képzelik magukat. Ez nem szerelem, hanem kapaszkodás az utolsó szalmaszálba is, mert annyira nincsen önbizalmuk az ilyen nőknek, hogy inkább hagyják magukat megalázni, minthogy továbblépnének.
2010. okt. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
megszokás
2010. okt. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
55%

az ilyen csajok hülyék

egy ilyen csaj:(

2010. okt. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Érzelmeket nem lehet logikával meggyőzni.
2010. okt. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Hogy hányszor kérdeztem én ezt magamtól...

Az alatt a 2 év alatt, amikor daganatos beteg lettem, elhagyott, aztán miután megműtöttek és rendbe jöttem, visszajött, kibékültünk. Pár hónapra rá teherbe estem, de megint elhagyott, sőt kitalálta, hogy nem is vagyok terhes, csak hazudom az egészet, majd 11 hetesen elvetéltem és még csak az papírokat sem volt hajlandó megnézni, amiket adott az orvos, hogy bebizonyíthassam neki, hogy tényleg terhes voltam... Nem beszélve arról, hogy a vetélést is egyedül kellett feldolgoznom, azóta nem láttam színét se, ennek fél éve...szerencsére!!!

2010. okt. 10. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Minden kapcsolat egy érzelmi játszma is egyben,amiben az egyik fél veszít a másik nyer.A vesztes fél szokott ragaszkodni legtöbbször.

De a nagy és mindig kemény farok is legalább ennyit számít a dologban,ha nem többet.

2010. okt. 10. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
55%
Mert fel tudnak vele vágni a csajok, tudod a rossz fiú a menő, aztán meg ide jönnek sírni, hogy veri őket a férjük/barátjuk. Nagyon helyes! A nevemben is kioszthatnak néhány pofont.
2010. okt. 10. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ez a megszokás, a kényelmesség, a kényelmesség olyan szempontból, hogy attól h veszekednek még megkap mindent, elviszik mindenhova, nem kell könyörögni nem kell mást megismerni megint az elejétől, nem kell utazgatnia annyit egy pasi miatt, remélem érted.


Nameg ez nem más mint a női hülyeség...

2010. okt. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!