Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A csajok miért ragaszkodnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajok miért ragaszkodnak az ilyen srácokhoz?

Figyelt kérdés
Sajnos mostanában töbször tapasztaltam hogy nagyon sok lány bunko, tapintatlan, srácal van eggyütt. A lány szerelmes, a srác csak kihasználja testileg. Ha megbántja a srác akkor csak sír, sír, sír, szidkozodik erre jön a gyerek, ad két puszit, mond egy-két szép szót és minden HAPPY...... persze utána minden kezdödik elölröl.
2011. febr. 16. 21:27
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
43%
Nem'tom kérdezd meg az ilyenektől.
2011. febr. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
75%
Mert a lányok a kortárs hatásra azt érzik, hogy ki lógnának a többiek közül, ha nekik nem lenne ,,pasijuk"... Az mindegy hogy egy bunkó tapló, de a ,,csaj" elmondhatja magáról, hogy milyen egy ,,májjer" gyerek a barátja.
2011. febr. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Így ment ez mindig is.Persze az ilyen dolgokból szokott kisűlni a "minden pasi köcsög"...Mert a sok kis hülye p*csa megy az ilyen gyíkok után minden áron...Ha meg átb*sszák őket "köcsög,sz*r az egész világ"...


21/F

2011. febr. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
az ilyen nőkre van az a kifejezés h hülye,ostoba,hibbant tyúkok.normális csaj ilyet nem csinál,bennük elszakadt valami valszeg.. 20/l
2011. febr. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést sokan feltették már. Nem minden nő, de nagyon sok ilyen hülye. Én mint normális sokat szenvedtem egy lány miatt ő meg szerelmes lett egy bunkóba, mert kékek a szemei:S Mind a ketten egy bunkó tapintatlan állatt. Örülök, hogy kiderült, de fáj ami történt. Aki bunkót keres az maga is az! Mint egy mágnes. Az nem számít, hogy tönkre tett csak magával foglalkozott. Szánalmas aki a bunkót keresi, mert semmivel se különb.
2011. febr. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Mert húúú de menő, hogy miiilyen erősnek tudja mutatni magát, pedig valójában egy érzéketlen gyökér. Már csöpögök is olyan cool a csávó ahogy mindenkinek beszól... jajj nekem is kell egy ilyen, csak az enyém legyen hogy nézzenek a barátnők, hogy én bármekkora állatot meg bírok ám fogni magamnak. Főleg szájjal tudom jól levenni....


egy átlag csöpögő tini p*csa

2011. febr. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Mert selejtesek többnyire, és selejtnek selejt való.
2011. febr. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

"Isten hozott nálam öcsém ez a való világ..."

ilyen az élet barátom, logikát női gondolkodásban ne keress.

23f

2011. febr. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Szerintem ebben van önbizalomhiány is, ha valaki ennyire függ egy olyan személytől akin feltűnően látszik hogy nem szereti, és gondolja, hogy nem lesz még egy ilyen jó pasija az életben talán... Vagy esetleg még annyira szerelmes, hogy nem veszi észre ha a másik nem szereti, csak kihasználja..
2011. febr. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Pont egy olyan időszakon megyek át, mikot hű de jól fogna egy pasi, de hála Istennek van annyi eszem, hogy nem jövök össze egy ilyen "típusú" pasival. Ezek a csajok vagy szadisták vagy csak 3 méterrel a rózsaszínű felhők között lebegnek.


20/L

2011. febr. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!