Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom(pasi)becsapott.Azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom(pasi)becsapott.Azt mondta, nincs gyereke, 4 hónap után kiderült, van. Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Szarul esik,hogy becsapott,mert már megszerettem .A gyerek persze nem tehet semmiről, de utálat és féltékenység alakult ki bennem ez miatt.

2023. máj. 9. 09:44
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
56%
Az ilyen neg rosszabbra is kepes.. mondjuk megeszi a kajadat amit magadnak raktál el . :,(
2023. máj. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű lesznék még elhallgatott dolgok. Ez nyilván csak a jéghegy csúcsa.
2023. máj. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
Szakítanék vele.Egy kapcsolat alapja a bizalom és az őszinteség.
2023. máj. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
Én is jártam így, de kiderült, hogy még a neve sem volt igazi, arról is hazudott.
2023. máj. 10. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
18%
Huh ezek a válaszok. :D "egy férfi büszke a gyerekére." hát az az igazság, hogy 70%-ban nem is akarják a gyereket, csak besikerül, nem hogy büszke legyen rá. Nyilván ez a hapi sem élete párját keresi, tudja ha azzal nyit, hogy van egy gyerek akkor rossz esélyekkel indul, inkább elhallgatja vagy kamuzik. Milyen jó lenne, ha nők nem idealizálnák a férfiakat.
2023. máj. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy le kell tagadni?! Nem, értelmes, normális ember nem tagadja le a saját gyerekét!! A 14-esnek maximálisan igaza van, az ilyen egy szemét gennyláda, aki ég tudja miben lenne képes még hazudni, hisz ez a legalja, amikor valaki a gyerekét tagadja le.

Nehogy már azt hozzuk ki hibásnak, akinek nem fér bele az ilyesfajta ocsmány, pofátlan hazugság plusz aki nem akar gyerekes pasival kezdeni, amihez nem mellesleg minden joga!

2023. máj. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
Lehet én mozgok “rossz” közegben de igenis felénk a FÉRFIAK büszkék a gyermekükre. Emellett persze vannak az ehhez hasonló gennyládák akik sajnos mindig is voltak és mindig is lesznek. Kérdező! Ne foglalkozz vele, egy normális nő sem tudna efelett szemet hunyni, még addig szabadulj meg tőle amíg nem késő. Szerinted ennek számít a saját maga érdekein kívül bármi is? Sejtem ő hagyta el a gyerek anyját valami “k**vanagy” ok miatt, lesz**ja a gyereket, titkolja, tagadja azért hogy neki mehessen tovább az élet mindenféle hátrány nélkül.
2023. máj. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
Akár nő, akár férfi hazudik ilyenben szerintem szakítani kell. Ezt már az ismerkedési vagy randizási fázisban el kell mondani. Szerintem. Az viszont nehéz, ha Te szereted, de lehet akkor is jobb ha elhagyod. Szerinted soha többé nem fog hazudni Neked?
nov. 6. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Itt nem apróságban történt hazugság. Aki letagadja a gyerekét, az nem lenne veled se jobb, ha gyereket szülnél neki. Őt is letagadná, ha ebből származna előnye.
nov. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!