Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A párom (19f) 4hónap után is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom (19f) 4hónap után is még az exéhez hasonlít. Ez nekem iszonyatosan rosszul esik. Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés

4hónapja vagyunk együtt, a multjában (nyáron) egy 24 csaj sokszor elhagyta, sokszor szakított velee. Egy k volt.


Én normális vagyok, rendes, hűséges, soha nem jut eszembe se megcsalás, se szakítás.

Az utcán jártamban keltemben se jut eszembe semmi a palikat látva. Mert ugye az emberi populációban hímek meg nőstény egyedek vannak.

A palik nagy részének egy nőt meglátva az jut eszébe h ejj de jó lenne megdugni, igaz?

nekem semmi hasonló egyszer sem merült fel bennem


20L

már lassan magamban fogok kárt tenni, annyira fáj ez

azt hiszi visszamennék az exhez, ahogy az ő exe tette mindig a nyáron

De nem egyszer elmondtam neki: SOHA semmi pénzért nem mennék vissza az exhez. H őt szeretem, imádom nagyon. H nem fogok velr szakítani, meg hogy nem hagynám el. Vele akarok családot(ő is velem).


De úgy érzem feleslegesen mondom ezeket el ezerszer, még mindig olyan mintha a falnak mondanám.:'( :'(



2013. márc. 25. 06:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
60%
Ezért fogod el hagyni később :D
2013. márc. 25. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

annyira szeretem h arra nincs kifejezés

nem fogom elhgyni,

érted első??

nincs igazad

2013. márc. 25. 06:53
 3/15 anonim ***** válasza:

Tudod olyan zavaros ez az egész, hogy menekülök is odébb egy kérdéssel, mert még én is belezavarodok.

Kárt teszek magamban, meg hasonló kifejezések mindig menekülésre késztetnek, mert nincs szükségem ilyen bonyodalmakra az életemben. Arra ott van a pszichiátria.

2013. márc. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

"

19f

20L

Vele akarok családot(o is velem).

"


Szerintem a parod meg nincs tul a nyari csajszin... Faj meg neki. Amugy szerintem ne tervezz ilyen komoly dolgokat. Kicsit vedd konnyedebben az Eletedet...

2013. márc. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
20 éves vagy, fiatal... problémák vannak a kapcsolatodban, amit (szerinted) nem lehet a pároddal megbeszélni. Nem fogtok örökké együtt maradni. Nem passzoltok össze, ez van.
2013. márc. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 ivilicious ***** válasza:
hagyd el,fiatal vgy,ne legyél olyan sültbolond,mint én! :) 20L
2013. márc. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szakasztott ilyen volt az előző kapcsolatom. Csak durvább lesz, hidd el. Nálunk tettlegességig fokozódott, de én még akkor is hajtogattam, h. soha nem hagyom el és vele akarom leélni az életem. Egy idea árnyékában élni lélekölő dolog. A "kárt teszel magadban" részen különösen gondolkozz el- ne legyél függő!!!!
2013. márc. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

2 lehetőség van:

1. Elhagyod, mert ha volt párjához hasonlít, akkor nem szeret téged igazán.

2. Nyíl egyenesen minden nélkül a képébe mondod, az a legtisztább és a legjobb célra vezető. Ekkor kiderül, hogy szeret is vagy csak dugni akar téged. Nem kell itt kerülgetni a forró kását!


Ha pedig ezek után se lesz céra vezetőbb, vágj vissza neki, mondd hogy ez a pasi hozzád képest bármiben jonn, ennyi. Befogja vágni a durcit ne aggódj, akkor mondd el neki látod, ez nekem ugyanilyen érzés.

2013. márc. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Nem akarom elhagyni, mert szeretem.

Szerintem lehet jobbítani a kapcsolatunkon -> különben fel sem tettem volna a kérdést.


Vam egy olyan érzésem nekem is, hogy még nem tette túl magát a nyári sok szakításokon. :/ Ez viszont sajnos rossz hír.

Kérdeztem, de kb. ellentámadásba lendül.

Időnként annyira magam alatt vagyok, hogy már magam mennék pszichológushoz. Nem pszichiátriára, mert ott nem oldják meeg a dolgokat, csak gyógyszereznek. Az meg nem oldja meg a párkapcsolati gondokat, igaz? Ahogy a nagy féltékenységre se jó.


A család dolog meg, igen tudom h mi fiatalok vagyunk, de ha egyszer.mindketten így gondolkozunk? Az egy dolog hogy a mai fiatalok többsége csak a jelenben, jelennek él és nem hűséges. Tisztelet a kivételnek.

2013. márc. 25. 16:48
 10/15 anonim ***** válasza:
39%

nyugi lesz jobb is a kapcsolatotok, csak lény türelemmel, ahogy összekovácsolódtok, ugy egyre jobb lesz


te is vétettél hibákat szerintem és ő is, ezeket el kell felejteni és a jövőre koncentrálni és megprobálni nem hibázni


VISZONT, ha szeretitek egymást akkor nem fogtok többet hibázni, ilyen egyszerű....

2013. márc. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!