Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férjem akar gyereket én nem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem akar gyereket én nem. Nektek volt ilyen? Mi lett a vége? Hogy oldottátok meg?

Figyelt kérdés

2023. máj. 9. 15:08
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
76%

Barátnőm így volt. 16 évesen jöttek össze, 25 évesen még azon az állásponton volt, hogy neki soha egy se kell. A férje meg 16 évesen is 3 gyereket akart.

Most 39 évesek és 3 gyerekük van.

2023. máj. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
68%
Hány éves vagy kérdező?
2023. máj. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
17%
20: na pont olyasmire akartam sugallni amit a 23 ír. Egyrészt nem mind1, hogy most hány éves a kérdező és az sem, hogy most ő csak azért nem akar mert nemtom 25 éves vagy más oka van.
2023. máj. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
94%
Értem én a sok példát hogy vannak akik meggondolják magukat és még is bevállalják de nem minden esetben van így. Ha a kérdező semmi esetre sem akar gyereket akkor nem akar. Viszont sanszos hogy a férje el fog válni mert neki meg gyerek kell.
2023. máj. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
100%

Ebben nincs kompromisszumos megoldás.

Előbb utóbb feszültség és veszekedés lesz miatta egyre sűrűbben,mindketten rosszul fogjátok érezni magatokat miatta és rámegy

2023. máj. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
100%

a házasságotok.

El kell gondolkodni,hogy talán külön folytassátok tovább.

2023. máj. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
41%
És ez, hogy nem derült ki a legelején?Bocsi nem akarlak megbantani, de még mindig az a normális ha vállal az ember gyereket, nem az ha nem. Szóval a férjed jogosan válna el.
2023. máj. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
33%

27.

Miért derült volna ki? Írta, hogy tiniként jöttek össze, akkor azért még nem ez a fő megbeszélni való. Sok nő annyi idősen, köztük én sem akartam, sőt még 25 évesen se, aztán egyik percről a másikra bekattantam, hogy szeretnék és már 2 gyerekes anya vagyok

2023. máj. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
100%
Mi ezt bőven házasságkötés előtt, sőt még ismerkedés során egyeztettük, hogy közös gyereket már nem akar egyikünk sem. 40 évesen már legalább van az embernek annyi esze, hogy nem apellál arra, hogy hátha a másik meggondolja.
2023. máj. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
100%
28# Mi is tiniként jöttünk össze még is beszéltünk a jövőnkről. Főleg az összeköltözésnél már,de ha nem akkor házasság előtt azért célszerű a közös célokat szerintem egyeztetni. Mi már összeköltözésnél beszéltünk erről. Mindig mondtuk egymásnak,hogy ha valaha lesz kislányunk mi lesz a neve meg ilyenek. :D 13 év után lett is és a neve is az lett,amit akkoriban beszéltünk. Azóta is együtt vagyunk.
2023. máj. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!