Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férjem akar gyereket én nem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem akar gyereket én nem. Nektek volt ilyen? Mi lett a vége? Hogy oldottátok meg?

Figyelt kérdés

2023. máj. 9. 15:08
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
98%
Valószínűleg válás lesz a vége. Ezt a kapcsolat elején kellett volna tisztázni.
2023. máj. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
87%
Alapból olyan pasit kerestem, aki nem akar gyereket. A férjemmel interneten ismerkedtem meg, és már a legelső élő találkozó előtt lefixáltuk, hogy mindketten komoly kapcsolatot keresünk, és egyikünk sem akar gyereket. Ha akár csak halvány nyomát láttam volna annak, hogy ő akar, meg sem ismerkedtem volna vele.
2023. máj. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a kapcsolat elején érdemes tisztázni, mert ebben nem lehet kompromisszumos megoldást találni.


Én úgy oldottam meg, hogy nem kezdtem komoly kapcsolatba olyan pasival, aki szeretett volna gyereket.


Egy ismerős pár ezért ment szét. A pasi nem akart gyereket, a csaj viszont nagyon.

2023. máj. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim válasza:
89%

Többféle megoldás is van:


1. Nem lesz gyerek, a férj beletörődik, és más formában pótolja a hiányérzetet (pl. családtag, vállalkozás, kisállat, babysitting segítségével, stb. ami egyik sem ugyanaz, de kérdés, hogy ő pontosan miért szeretne gyereket)


2. Szétmentek, neki lesz mástól gyereke.


3. Nem mentek szét, nyitott házasság, és lesz neki mástól gyereke.


4. Bevállalod a szülést és a terhességet, valamint az első pár hónapot, utána cseréltek, és ő marad otthon a gyerekkel, ő tölt vele több időt, ő kel hozzá, ő esik ki a munkából.


5. Bevállalod vele a gyereket, a szüléskor beütnek a hormonok, és már nem is akarod majd, hogy a férjed maradjon vele otthon. (Aki bevállalja, annál ez szokott gyakrabban történni).

2023. máj. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%

Ebben a témában tényleg nem nagyon van kompromisszum.

Szomszédomban utólag derült ki hogy a pasinak nem lehet gyereke, örökbe nem akartak fogadni. Lett 3 kutyájuk, akikkel tényleg foglalkoztak sokat, de a végén csak szétmentek, keresett mást a nő.

2023. máj. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:

Hát, remélem nem ez lesz a vége mert szeretjük egymást. Szinte gyerekként gabalyodtunk össze, még nem foglalkoztatott egyikőnket se ez a kérdés. Most vetődött fel egy hónapja a téma.


Van köztetek olyan, ahol végül erre vagy arra, de eldőlt a dolog? Együtt tudtatok maradni?

2023. máj. 9. 15:27
 7/37 anonim ***** válasza:
84%

2. vagyok

Én ismerek olyan párokat, ahol a pasi végül a szerelme mellett döntött, és nem pedig egy mem létező gyerek mellett.

Ettől függetlenül én nem akarnám, hogy a pasinak le kelljen mondania olyasmiről, amire vágyik. Ha meg is tenné, utána hiányozna neki, ill. engem hibáztatna. Az meg nem jó senkinek.

2023. máj. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:

4-es: köszi a választ! Nálunk valószínű a 4-es verzió jönne be. Feltéve hogy teherbe tudok esni mert ezzel is problémák lehetnek.


Lehet hogy álomvilágban élek, de azért rossz érzés annak a gondolata is hogy emiatt váljunk. Viszont az is hogy olyat kell bevállalnom amitől nagyon idegenkedem. Így felvetődik a kérdés bennem, hogy létezik-e feltétlen szeretet egy kapcsolatban. Így valamelyikőnk mindenképp áldozat lesz. Úgy érzem sok minden összeomlik bennem

2023. máj. 9. 15:34
 9/37 anonim ***** válasza:
60%

Én akartam gyereket férjem nem

Ahogy ezt megdumaltuk,hogy oké nem lesz, esetleg majd egyszer talan,rá másfél évre megszületett a lányunk.. 13ev van mögöttünk,és nemrég megszületett a kisfiunk is...

2023. máj. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
7: sajnos egyetértek veled :( szeretem a férjem annyira, hogy nem akarok neki rosszat. De sajnos így meg nekem lesz rossz szóval ez így sehogy nem jó. És nem tudom meddig fog ez így még menni nekünk. Már napi téma ez nálunk
2023. máj. 9. 15:36
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!