Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nőknél a hazudozás mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknél a hazudozás mennyire gyakori férfiak?

Figyelt kérdés
2023. máj. 9. 23:29
 1/7 A kérdező kommentje:
Pl párkapcsolaton belül, mi az amire rájöttetek, de számotokra elhanyagolható volt, így szóvá sem tettétek, de azért ott volt, hogy titkolózott.
2023. máj. 9. 23:30
 2/7 anonim ***** válasza:
20%
Egy nő csak akkor hazudik, mikor mozog a szája.
2023. máj. 10. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
Sajnos iszonyat gyakori a nagy érzések elmúlásával....
2023. máj. 10. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%
A manipulátorok rendszeres eszköze.Ahol kontroll az egyik jellemzője az adott személynek-ott alap.
2023. máj. 10. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
45%
Egyetlen őszinte nővel sem találkoztam még.
2023. máj. 10. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tudtam h megcsal, elhallgattam egy darabig h lássam meddig megy el, közben amennyire tudtam lehúztam, majd egyik pillanatról a másikra eltűntem. Szakítás után 1 évre mondtam meg h tudtam, azért léptem le.
2023. máj. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok. Sajnos hajlamos vagyok azt hazudni, hogy valamit nem felejtettem el, pedig igen. Kicsit feledékeny vagyok, és valamikor szégyellem. Ezt ő is tudja (mármint, hogy hajlamos vagyok megfeledkezni dolgokról), ezért szokott figyelmeztetni, meg a biztonság kedvéért rákérdez, és ilyenkor előfordul, hogy azt mondom, hogy már megcsináltam/eszemben van.

Néha úgy teszek, mintha figyelnék, pedig elkalandoztam.

Amikor fősulira jártam, néha azt mondtam, hogy tanulok, pedig sorozatot néztem (mert ő azt gondolta, többet kellene tanulnom, pedig nekem kevesebb idő is elég volt, de nem akartam, hogy esetleges rossz jegy esetén hallgathassam, hogy ő megmondta). Amúgy végig négyes felett volt az átlagom.

Nagyon sokszor megesik, hogy ezeket utólag bevallom neki, mert kis hazugságokért is bűntudatom van. Sokszor pedig ő jön rá magától, mert már túl jól ismer. :D

2023. máj. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!