Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg megöli a romantikát,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg megöli a romantikát, ha sok a büfi, puki, kaki (utóbbi mint beszédtéma)?

Figyelt kérdés
2023. máj. 10. 14:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Számomra igen, kiábrándító tud lenni.
2023. máj. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
Primitív, proli szint.
2023. máj. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez olyan, hogy családban, szülők előtt sem fingok oda, vagy böfögöm el magamat mondjuk kaja után.

Ha véletlen kicsúszik, akkor viszont nincs szégyenkezés, mert nem ciki dolog, teljesen egészséges, de ha tudok, akkor nyilván kimegyek a mosdóba, folyosóra, mashová.


Ugyanez párkapcsolatban, kulturált viselkedés van, magyarul nem fingok filmnézés közben 20x az orra alá, de nem is szégyenkezem, hogy görcsöljön a hasam, hanem kimegyek a budiba.


igen, kiábrándító ha valaki rendszeresen büfög-fingázik.

2023. máj. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%

egy romantikus helyzetet igen

de a hétköznapok nagy része nem túl romantikus helyzetekkel telik, szóval szerintem összességében nincs túl nagy jelentősége egy fingásnak, ha nem direktbe a másik orra alá tolod

2023. máj. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%
Exem folyamat csinalta, hiaba mondtam, hogy ez nagyon gaz, hogy direkt semennyire nem fogja vissza magat. Valasza az volt csaladjaban is tok normlis ez, valamint az hogy o keptelen visszatartani ezeket nem tudja kontrollálni. Behhh fuj soha tobbet nem turom ezt el, kiolt belolem minden vagyat iranta.
2023. máj. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem akiknél igen azok soha ne vállaljanak gyereket. Terhessen folyamat puffadásom volt és pukiznom kellett nem másztam ki az ágyból hajnali 1 kor hogy jahj nehogy a párom elött kelljen, ahogy vissza se tartottam mert fájt volna.
2023. máj. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
51%
Kulturáltan is meg lehet(ne) oldani, mondjuk elvonulni, de ha becsúszik valami egymás előtt, az inkább a bizalom jele.
2023. máj. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
68%
Én ebből nem csinálok problémát ha pukizni kell nem fogok ki be szaladgálni a szobából. Főleg ha olyan zöldséget eszek jól nézünk már ki 5 percenként szaladgáljak ki. Engem ez sosem zavart úgy neveltek hogy természetes dolog. Jó nyílván amikor eszünk nem fogok ditektbe az orra alá engedni.
2023. máj. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem sikerült senkinek megértenie a kérdést. Nem arról van szó, hogy fingasz/szarsz/büfögsz a másik közelében. Hanem arról, hogy beszélgettek ezekről, esetleg nevettek.


Nálunk nem öli meg a romantikát, mi nevetünk rajta meg elmondjuk egymásnak, hogyha valami nem úgy működik, ahogy. Olyan szavakat pld, hogy szarni, fosni soha nem mondunk egymásra. De beszélünk az állagáról és megpróbáljuk megkeresni az okát. A "pukin" is szoktunk nevetni, ha éppen helyzet adja. A trónolást meg démonűzésnek hívjuk, a párom mindennap elmondja, hogy "iszom egy kávét, elszívok egy cigit, aztán elmegyek wc-re." Olyan gyerekhangon mondja, aranyos :D A napjaink része, hiányozna, ha nem hallanám.


Ha jól van kezelve, ha egyenesen, nem pironkodva van kimondva és nem tart 10 percnél tovább, akkor rendben van. Akkor is rendben van, ha nincs túlzásba víve a hülyeskedés.


Ha megfelelő időben megy erről a téma, az is rendben van.


Hihetetlen, tudom, de minket inkább összehoz, mint elválaszt.

2023. máj. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

9es vagyok. Az kimaradt, hogy mindig szólunk egymásnak a hányásról, ezt mondjuk nem beszéljük ki, de a hányást hányásnak hívjuk. Menstruáció is téma, a hossza, az állaga, a színe, a fájdalom, jóformán bármi, ami hozzá tartozik, bár ritkán van változás, csakúgy meg nem mondom el, hogy éppen hogyan néz ki. Ugyanúgy beszélünk különböző fehérfolyásokról. Aranyérről is beszélgettünk már és ha lenne, akkor nemibetegségről ugyanúgy.


De láttuk egymást körmöt vágni és tisztítani, bőrhámlasztó zoknizni, orrot túrni😅, álmunkból kifolyt nyálat is láttunk, izzadtnak is éreztük egymást, lábszag is volt már a házban. Én nem fingok hangosat a párom előtt, nekem az nem megy (ő azonban igen), de a wc-n elengedem magamat akkor is, mikor egy jó laktózos fosásosban van részem. :D Ha kihallatszik, hát kihallatszik, hallgat egy kis tronbitás metál muzsikát.


Aztán csak féléve élünk együtt és kb másféléve vagyunk együtt. Hát ilyenek ezek a felnőtt kapcsolatok. 8 éve én se hittem el, hogy ezeket felvállalom valaki előtt, de igen. Annyira természetes hála istennek és el se hinnéd, de olyan otthonossá és bizalmassá teszi ezt az egészet.


Ha túl sok lenne, mint téma, akkor szólnék érte. Nem a romantikát tenné tönkre, mert nálunk pld romantika nincsen, helyette van intimitás, de az meg pont azt jelenti, hogy ezekről is beszélhetünk elmélyülten. :D Szóval tönkre nem teszi. Ha meg azt nem érti meg, hogy nekem túl sok ez, mint téma, akkor nem az intimitást, hanem a bizalmat teszi tönkre, vele együtt a kapcsolatot.


Ha túl sok a ... A zárt ajtó mögötti kaki, hát az sem öl meg bennem semmit, inkább aggódom érte, de szerintem oda-vissza. Szal ha tudunk róla beszélni, akkor megint erősíti a kapcsolatunkat. :D


A büfi szerintem csak akkor jön sokszor, hogyha direkt szénsavasat vagy olyan ételt eszik, ami savat csinál. Ha tudunk erről beszélni és őt is zavarja, akkor minden rendben.


A sok puki, aminek nem csak hangja, de erősen facsaró szaga van és tényleg sokszor jön, az tényleg lyukat éget a szexuális vonzódásra.


A romantika alatt mit értünk? Szexet? Mindegyik eltudja rontani azt, ha éppen akció van. Vagy ilyen filmes kliséket, mint gyertyafényes vacsi? Sunyipuki meg oldalra fordulós böfi nem, a hangos mindkettőből kiábrándító. Ha el kell menni szarni, menjen, de ha nem kell, akkor lécci ne akkor beszéljünk róla. :D


Hidd el, hogy ezek egy komoly kapcsolatban, de leginkább egy együttélésben úgymond elvesznek. Annyira beleolvad a hétköznapokba, hogy észre se veszed, de még abban sem maximálisan tudatos, hogy éppen erről beszélgettek.

2023. máj. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!