Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a baratom megcsalna?

Figyelt kérdés

Amikor mar majdnem ket eve jartok es azt hiszitek,hogy minden rendben megy es a pasi is azt allitja,hogy nagyon szeret meg mindeen es minden tokeletes es megtudod,hogy egy buli alkalmaval vagy akarhol megcsalt. Ti megbocsatanatok neki vagy mar nem?

Ez a helyzet most nem all fel csak kivancsi vagyok. Pld en nagyon szeretem a baratomat es oriasi csalodas lenne ha emgcsalna es nem tudom ha megtudnak-e neki bocsajtani.Persze abban az esetben ha megtudnam de o azt mar leszogezte,hogy elmondja ha megcsal

L/18


2010. okt. 10. 11:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudnám megbocsájtani.
2010. okt. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha elmondja,hogy megcsalt, de nem volt józan állapotban, és bocsánatot kérne,teperne értem, akkor megbocsátanám.
2010. okt. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt neem lehet kijelenteni, hogy nem tudnék, vagy meg tudnék, mert annyi mindentől függ: hogy milyen a kapcsolatotok, mennyire szereted, ő mennyire szeret, mi volt a megcsalás (csók/szex/vmi más?), hányszor fordult elő, ő mondta-e el, vagy kiderült, megtörtént-e máskor is, tudnál-e újra bízni benne (anélkül nincs értelme). Hát ezért nem lehet erre a kérdésre válaszolni.
2010. okt. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kutyából nem lesz szalonna! Tapasztalat! Velem megtörtént többször is ugyanazzal a lánnyal. Előszőr még könnyebben megbocsájtottam aztán megcsinálta kb egy évre rá megint, és utána megint. Az ilyeneknek nem szabad több esélyt adni!
2010. okt. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én megbántam hogy anno megbocsájtottam páromnak. Fiatal voltam és hiszékeny. Folyton azon fogsz gondolkodni hogy mikor csal meg újra vagy megcsalt e. A piára fogni meg szánalmas dolog :) Utálom amikor arra hivatkozik valaki
2010. okt. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!