Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miből kellene éreznem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből kellene éreznem, hogy szeret a párom ha nem mutatja ki az érzelmeit?

Figyelt kérdés
Lehet magamat kellene okolnom, de inkább okolom a meséket, filmeket, médiát stb ami azt mutatja milyen romantikus és érzelemkifejező minden férfi. A férjem nem mutatja ki az érzelmeit (állítása szerint mert régen sok csalódás érte ezért zárkózott lett) Elgondolkoztam többször rajta, hogy nem kellene-e olyan mindent elsöprő szerelmet aztán odaadó szeretet éreznie és kimutatnia irántam ha én lennék az igazi mint amiről mások beszélnek?! Aztán eszembejut, hogy nem mindenki ugyanolyan formában mutatja ki. Vagy csak szimplán különbözne a szeretetnyelvünk?
2023. máj. 10. 22:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó mondatban a megfejtés. De az is lehet, hogy tényleg nem szeret. Gondolom, nem várod, hogy ezt vadidegenként eldöntsem.
2023. máj. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
A cselekedetében ott a valóság. Mit tesz érted? Ki/mi a fontossági sorrend az életében? Ezt tisztán lehet látni a cselekedetekből. Odafigyel-e rád?, érdekli-e, hogy mi van veled? ha bajban vagy ott áll-e melletted, vagy csak nyűg vagy számára? Ne a filmekből indulj ki. A valóságból. Az meg akárki akármilyen zárkózott a cselekedete megmutatja.
2023. máj. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyik szakember szerint 5 szeretetnyelv, vizsgáld meg az alapján mi lehet a férjednek a szeretetnyelve. Ha egyikre se ismersz rá, akkor nagy esély van rá, hogy nem is szeret.
2023. máj. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Férjem is ez a típus.

"Egyszer már mondtam, hogy szeretlek. Ha változik, majd szólok" kategória.


Pl ajándékot sosem vesz. Bókok, dícséretek... felejtsem el.


Viszont pl tegnap megálmodtam egy kertitavat, ki is ásta,ma már tölti fel vízzel.

Vagy pl szerettem volna egy új konyhapultot, megcsinálta...


Szoval nekem így mutatja ki a szeretetét.



Én is sokszor kivagyok, hogy egy faág érzelmi szintű emberhez mentem férjhez. De ilyenkor mindig belátom, hogy ezek a tettei többet érnek, mint egy nyálas, szivecskés felteszem a polcra porosodni ajándék.

2023. máj. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
52%

"Egyszer már mondtam, hogy szeretlek. Ha változik, majd szólok" kategória."


:DD

2023. máj. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!