Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez miért lehet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez miért lehet? Tényleg rosszat tehettem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel igazából a viszonyom elég érdekes.Nem szerelmi, mert neki van baratnője, és én amúgy sem érzek semmit iránta. Tulajdonképpen tanulásban segített, mert az egyik tanárom úgy jelölte ki mellém, hogy segítsen abból, amik nehezen mennek nekem. A fiú tizenkettedikes már, tehát jelenleg érettségizik. Mindig nagyon kedves volt velem és állítása szerint soha nem voltam teher neki. Most viszont ráírtam, hogy hogy ment neki eddig, de elég kimérten, mogorván válaszolt. Megkérdeztem, hogy mi a baj, rosszat tettem - e. Ezeket látta is, de nem reagált semmit. Ezután írtam, hogy nyugodtan megmondhatja, ha baja van velem,de ezt már nem nyitotta meg, pedig kora délután írtam, és többször elérhető volt. Lehetséges, hogy nem kapta meg az üzenetet, vagy szándékosan ghostingol? Ha az utóbbi, akkor nem értem, hogy miért, mert normálisan váltunk el. Nagyon el vagyok keseredve, valaki kérem, adjon tanácsot. 18/L

2023. máj. 10. 23:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ha épp érettségizel, abszolút nem az lesz az elsődleges, legfontosabb dolgod, hogy üzenetekre válaszolgass. (Főleg ha továbbtanulás a cél.)


Ha túl lesz rajta és lenyugszik, szerintem rendesen fog válaszolni.

2023. máj. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem ér rá. Légy türelmes.
2023. máj. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
35%
Lehet, hogy zavarod, miközben barátnője van...
2023. máj. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
59%
Igazából nem értem hogy hogyha nem érzel irántam semmi, elmondásod alapján, akkor míert is érdekel ez az egész?
2023. máj. 11. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Gymnospermatophyta ***** válasza:
Nem biztos, hogy Veled van baja, lehet, hogy más probléma van a háttérben és ezért viselkedik így. Az is lehet, hogy nem sikerült neki jól, pedig kellett volna és nem szeretne a témáról beszélni. Nem tudom ezek csak tippek, de egyáltalán nem biztos, hogy Miattad van.
2023. máj. 11. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Majd válaszol - vagy nem. Ezerféle oka lehet annak, hogy miért ilyen, pl. nem úgy sikerült az érettségije, ahogyan várta, összeveszett a barátnőjével stb., és ezt nem veled szeretné megbeszélni. Vagy csak udvariasságból mondta korábban, hogy nem vagy neki teher.

Egyébként az én keresztlányom is most érettségizik, hétfő reggel írtam neki, de csak tegnap délután válaszolt, addig meg sem nézte. Szóval bármi lehet, talán majd megtudod, hogy miért viselkedett így ez a srác.

2023. máj. 11. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Bocs, de ha tényleg nem érzel iránta semmit, akkor mért is vagy fennakadva? Utálom én is, mikor dolgom van és magyarázkodást várnak tőlem, il. megy a hiszti, hogy meg se néztem az üzenetet, nem válaszoltam, stb. Miért kell ragadáncsnak lenni és kombinálni hülyeségeket, hogy bajom van veled meg nem vagy fontos, meg a többi? Pont ezáltal leszel teher neki, ha ilyeneket csinálsz. Egyébként, ha jól értem, ti még inkább csak ismerősök vagytok, nem barátok. Ha lesz ideje, majd keres, ha hiányzik neki a társaságod. Szóval ne agyald túl a témát, amúgy te magad is tudod, van barátnője, ezért ne zaklasd.
2023. máj. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
De ő mondta, hogy szeretné velem továbbra is tartani a kapcsolatot, mert a végére azért már valamennyire haveri viszonyunk lett. És vannak lánybarátai, szóval attól hogy van barátnője, még barátkozik lányokkal. Én se érzek iránta semmit, csak ragaszkodok hozzá. Inkább olyan bátypótléknak érzem
2023. máj. 11. 09:12
 9/12 A kérdező kommentje:
Meg minden üzenethez hozzátettem, hogy remélem nem zavarok. Egyébként azóta már válaszolt
2023. máj. 11. 09:15
 10/12 anonim ***** válasza:
Na látod, te voltál ráfeszülve a témára, hogy nem válaszol,értsd meg, nem ér rá rögtön az ember erre. Persze, lehet barátkozni, de én se szeretem ezt a szokásos nem zavarok kérdést. Vagy akarunk kommunikálni és ha nem jó, megmondom, hogy bocs, dolgom van, vagy fel se veszem. Tartsd tiszteletben, ha valaki nem ér rá épp akkor veled foglalkozni, mikor te szeretnéd. Attól függetlenül, hogy azt mondta, tartani szeretné veled a kapcsolatot, ő nem biztos, hogy ezt napi szinten gondolja. Neked jól esik a figyelem, amit tőle kapsz, ezért ragaszkodsz hozzá.
2023. máj. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!