Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, akik belemennek barátság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, akik belemennek barátság extrákkal kapcsolatba, vajon mennyi idő után és milyen okok miatt szakítják meg a kapcsolatot a nővel?

Figyelt kérdés
2023. máj. 11. 13:03
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
10#, Ez nem tűnik szexkapcsolatnak.
2023. máj. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 A kérdező kommentje:
Megvagyunk jól, sőt szexuálisan nagyon is jól, beszélünk arról kivel mi volt, tanácsokat adunk a másiknak, meghallgatjuk egymást, mint 2 jóbarát..Ez akkor milyen "kapcsolat"?
2023. máj. 11. 16:40
 23/40 A kérdező kommentje:
21 es, ha nem szexkapcsolat akkor mi?
2023. máj. 12. 12:28
 24/40 anonim ***** válasza:
49%

Kamaszkoromban nem jöttem össze egy csajjal aki kinézetre soha nem tetszett, viszont lelkileg totál egy síkon vagyunk… egy baráti körünk lett, úgyhogy tartottuk a haveri kapcsolatot, már 30asok voltunk, mindkettőnk házas, gyerek is van mindkettőnknél, mikor egy haverom esküvőjén kicsit rosszul volt, megkért kísérjek el sétálni, elmentünk a lagzitól nrm messze volt egy erdő, ott elesett, felsegítettem és becsiccsrntve valahogy összegabajodtunk és megtörtént sminek nem lett volna szabad…

Utána mindketten magyon szégeltül, megbeszéltük, hogy senkinek egy szót se, a pia volt és kész…

Aztán 1 éven át kerültük egymást…

De nem bírtam 1 év után megkerestem, elhívtam pizzázni, hogy beszéljük meg, nekem kell a barátsága… nagynehezen belement, elmentünk pizzázni, de igazából én becsaptam nem azért hiányzott mert. Sak a barátsága kell. Elmondtam neki, hogy az a szex ami köztünk történt, az valami fergetegesen fenomenális volt, és azóta is azon feszülök, hogy vajon neki is ilyen jó volt e… és igen…

Mostanra 12 éve tart köztünk ez a barátság extrákkal titokban, mindketten szeretjük a családunkat, nem akarjuk felrúgni azt, de egymás társaságát is igénelkük, legalább 2 hetente egszer 4-6órát együtt töltünk egy bakonyi rejtekhelyen.

2023. máj. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
49%
Bocs az elírásokért egy tetőn álló esőben ázó ácstóp ennyi tellik :D
2023. máj. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 A kérdező kommentje:

köszönöm,ez tökéletesen így érzem énis " Elmondtam neki, hogy az a szex ami köztünk történt, az valami fergetegesen fenomenális volt, és azóta is azon feszülök, hogy vajon neki is ilyen jó volt e… és igen…


Mostanra 12 éve tart köztünk ez a barátság extrákkal titokban, mindketten szeretjük a családunkat, nem akarjuk felrúgni azt..." értettem és nagyon köszönöm a válaszodat. Más is él így, sőt ahogy látom hosszú ideje..ilyenkor csak az a kérdés meddig lehet ezt fenntartni?

2023. máj. 12. 14:43
 27/40 anonim ***** válasza:
49%

Hát amíg a jelenlegi életformánkat tudjuk űzni addig biztosan, beszéltünk róla sokat, egyelőre nem szeretnénk abbahagyni, sôt én az utóbbi 1-2 évben gondoltam már rá, ha úgy alakulna, folytathatnánk együtt is…

Szeretem a feleségem a mai napig, de már nincs meg a tűz és neki szinte nincs is libidója

2023. máj. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 A kérdező kommentje:
igen értelek, és abszolút megértem..otthon nincs szex és főleg ez az oka, vagy emberileg is jól kijöttök?:)
2023. máj. 12. 15:09
 29/40 anonim ***** válasza:
49%
Persze, és kamaszkorunk óta közös a hobbink
2023. máj. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 A kérdező kommentje:
Szóval sok minden összekötő titeket.Jöhet még ilyen sztori szívesen olvasom...
2023. máj. 12. 20:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!