Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok valaszt! Hogy elitek meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok valaszt! Hogy elitek meg a szerelmet:D?

Figyelt kérdés
Milyen erzes? Mire vagytok kozben? Hanyan vagytok elegedettek?
2011. okt. 30. 20:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
egyszer voltam szerelmes és azóta nem pasizok...
2011. okt. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Normálisvagy? ***** válasza:

Nem vagyok egy szerelmes típus, talán egyszer vagy kétszer voltam..., de arra sem azt a hűűű, de nagyon szerelmes érzést mondanám!

Jó érzés, ha van aki viszonozza, ha nincs akkor pedig kevésbé!

2011. okt. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
szerelem :) a legtöbb kapcsolat csak szex és nem tart ki úgy sem halálig, de némelyik még hajnalig sem :D
2011. okt. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 szamóca.. ***** válasza:

meggyőződésem hogy én összekeverem a szerelmet a szexuális vonzalommal...:D

egyébként vagy nem voltam még szerelmes soha, vagy nem úgy képzelem a szerelmet ahogy megtörténik velem. volt már nagyon intenzív érzésem fiú iránt. igazán őrült érzés volt, mint egy drogos a szülinapi buliján. ha csak egy hasonló illatú embert megéreztem egész nap kába voltam és dilis, és a mai napig furcsa ha rá gondolok. de mélyen belegondolva... ez talán nem is szerelem. csak egy testi vágy lelki megnyilvánulása, meg a női énem felsőbbrendűvé válása ami alapján túldramatizáltam magamnak saját érzéseim. na ezt nem hiszem hogy bárki is megértené amit most megpróbáltam leírni:D sebaj.

2011. okt. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
47%
"Csak a reménytelen szerelmes tudja igazán, mi is az a szerelem."
2011. okt. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 szamóca.. ***** válasza:
100%
na ez az. a reménytelen szerelem. szerintem sosem lehet kétségen kívül helyezni a szerelem mivoltát amíg el nem múlik. a reménytelen szerelem pedig nem az az elmúlós-fajta, a k.rvaanyját.
2011. okt. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer voltam őszintén szerelmes és az az ember soha nem fogják a szívemből kitépni...nagyon fontos volt számomra és midig megfogja dobogtatni a szívemet
2011. okt. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A szerelem mindkét oldalát megismertem,mióta együtt vagyok a barátommal.Egyrészről nagyon jó érzés,hogy van nekem,számíthatok rá,bízhatok benne,másrészt viszont,mivel távkapcsolatban vagyunk,nagyon érzem a hiányát,magányos vagyok,néha szomorú is.De semmiért sem hagynám el őt.
2011. okt. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

ööö.komoly 8hónapig voltam szerelmes egy pasiba,mire végre összejöttünk.(de ő is szeretett közben..) érdekes dolog volt..akkor kb minden este sírógörcsöm volt,hogy nem jön össze.kívántam,hogy összejöjjünk,és összejöttünk:D

mikor jártunk..uristen.minden nap csodás volt vele.:$

szavakkal nem lehet leírni..

most szakítottunk..újra jön a depi;)

RÜHELLEK SZERELMES LENNI:@

2011. okt. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
amikor tényleg szerelmes voltam és nem fellángolás volt, az egyszerre volt a legjobb és a legrosszabb érzés is amit eddig megtapasztaltam. egyik pillanatban még bolgod voltam,mert együtt voltunk,meg érdekelte mi van velem,aztán egy megjegyzésével képes volt romba dönteni mindent. aztán olyankor elhatároztam hogy figyelmen kívül fogom hagyni, mert mért ne menne, ha nagyon akarom, és ennek az lett az eredménye hogy pár nap után még intenzívebben tört rám hogy szeretem és csak vele akarok lenni. ha ott volt mellettem hiába mondtam magamnak hogy nyugi,nem számít mit gondol, meg ne idegeskedj.. éreztem ahogy lüktet a szívem és mintha egy ködfelhő ereszkedett volna az agyamra. szóval nem bírtam gondolkozni, össze vissza beszéltem, az egyetlen amire gondolni tudtam az az volt hogy a közelében legyek. egyszerre utáltam és szerettem, magammal szemben pedig kudarcként éltem meg,mert nem voltam képes kontrollálni az érzéseimet még a legkisebb mértékben sem, meg az éjszaka közepén arra ébredtem hogy sírok álmomban miatta.
2011. okt. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!