Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha csak azért keres, kivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csak azért keres, kivel vagyok, nem e csalom?

Figyelt kérdés

Akkor nem szeret, szakítsak?

Semmi más nem érdekli soha.

Csak hol vagyok, kivel, vagy kikkel vagyok, mit csinálok, megcsalom e pasizom e, videocseten akarja látni hogy igazat mondok, aztán ezeken hergeli magát, veszekedéseket szít.

A testemen nem az érdekli hogy nő vagyok, és a szex, hanem van e rajta vmi folt vagy nyakszívás, vagy mikor borotváltam voltam e valakivel, szex közben bevádol hogy biztos azt fantáziálom közben hogy 2 pasival vagyok mert billegek, még a testemet se tudja már normális férfi módon nézni.


Az ilyen ember engem nem lát már mint nőt, vagy mint embert, akinél azt kéne kérdezni milyen napod volt, milyen az új munkahely, kérsz e valami vacsit mire hazaérsz, menjünk e moziba?

Valami démont lát csak akiben azt kell nézni hol van mit csinál kivel csalja mikor csalja?

Hallucinálnak az ilyenek?



2023. máj. 14. 13:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts, igen. Nyilván.
2023. máj. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bántalmazó kapcsolat,level 1000...
2023. máj. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez tényleg bántalmazó, menekülj tőle
2023. máj. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt egy ilyen exem, ezt beteges féltékenységnek nevezik, orvosilag kezelhető. Ráadásul nála ez még nárcisztikus személyiséggel is társult.


Ő is ezeket csinálta (igaz videochat nem volt mert nem volt okostelefonja), de volt, hogy eljött meglesni a munkahelyemre tényleg ott vagyok-e (bár nem jött be mondván nem akarja, hogy a munkatársaim rajta röhögjenek mert szerinte máskor mindig a szeretőm jár be hozzám), többször is megnézte a Facebookomat kivel beszélgetek, illetve folyton figyelte mikor voltam utoljára bejelentkezve, amikor éjszaka kellett mennem dolgozni nem hitte el, hogy ott vagyok, nem is volt hajlandó eljönni értem, oda se adta a kocsit, mondván vigyen haza a szeretőm miután végeztünk (persze mikor megkérdeztem tőle, hogy ha az éjszaka folyamán történik velem valami, mert elvárta, hogy a fél városon sétáljak végig, akkor vállalná-e érte a felelősséget? Oda merne-e állni a szüleim elé elmondani, hogy miért történt amit történt? Nyilván erre sosem válaszolt). Ha találkozni akartam a barátnőmmel sosem hitte el, hogy hozzá mennék mert szerinte ő falazna nekem, hogy a szeretőmmel találkozzak, ezért inkább otthon maradtam sírni a 4 fal között, miközben ő a haverjaival totál részegre vedelte magát, mert ez volt a hete fénypontja, neki ez volt a kikapcsolódás (velem sose ment el kettesben sehova mert az neki unalmas, de mikor el tudta hívni a haverjait és lehetett vedelni akkor már minden rendben volt, én lényegében csak sofőrnek kellettem és persze azért, hogy addig se a szeretőmmel legyek). És ez csak néhány dolog.


(Ha tudjátok milyen a nárcisztikus akkor nem kérdezitek meg miért nem hagytam ott már az elején)

2023. máj. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!