Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm minden élményt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm minden élményt a barátaival oszt meg, ez később probléma lehet?

Figyelt kérdés

Haverjaival kirándul, koncertezik, iszik, füvezik, fest vagy csak kiülnek dumálni van kismillió haverja és mindenkivel élményeket szerez csak velem nem. Együtt csak annyit csinálunk hogy szexelünk, filmezünk, sétálunk, étteremezünk meg moziba járunk és néha elmegyünk kirándulni valahova 1 évben 1x. Engem viszont sose visz vagy meg se kérdez. A nyarat is úgy kell igazgatni hogy ne a barátai rovására mennyen. 3 hónap a nyárból én vagyok neki 1 hét a többi a haverjai. Igazából örülök is neki meg nem is. Mert láthatóan boldogan jön haza. De mindenki mással gyűjti az élményeket csak velem nem. Olyan mintha már nem lennék az élete része.


Már úgy érzem teher vagyok neki egy társaságban, mert tavaly mikor mondtam, hogy tudok menni én is vele szilveszterezni akkor hát annyira nem repdesett az örömtől.


Én 26 vagyok ő pedig 22 és 5 éve vagyunk együtt és az elmúlt 1 és fél évbe lett ilyen.


2023. máj. 15. 13:52
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Nekem is olyan mintha nyűg lennél már neki. Ha füvezik, mrg iyleneket csinál, akkor jó rossz társaságba került. Szerintem lehet itt ideje búcsút mondani ennek, és keress olyat, akinek nem teher vagy az életében.
2023. máj. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyűg vagy. Szerintem jobban esne neki a szingli lét, láthatóan élvezi ha egyedül van a barátaival. Szakíts, keress olyasvalakit akinek nem leszel teher.
2023. máj. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem tervez veled, ha már így osztotta be a nyarat is és érthető, hogy rosszul esik. Én is voltam hasonló helyzetben, szakítottam, mire a másik kb. megkönnyebbült, hogy ő már ezt milyen rég fontolgatja. Nem mondom, hogy jól esett az egómnak, meg hát én még szerettem is, de ez már kínzás volt.

Egyébként miért alakult így? Te dolgozol, ő meg ráér? Vagy te otthonülős vagy ő meg eljárós? Szoktad hívni olyanra, mit te találsz ki? És miért csak évente egyszer mentek kirándulni? Azért az nem igényel nagy rákészülést.

Ha 17 éves kora óta vagytok együtt, azért nagyot tud változni valaki, pláne ha új sulit kezdett mondjuk és új társaságba került. Közösen fejlődni meg csak akkor lehet, ha vannak közös élmények (nem feltétlen társasági program, de valami katarzisos jellegű) és nem csak praktikusan kéznél van a másik, ha nincs más dolgom. Ha valami rutinná válik, azt az ember már sajnos nem értékeli. Ezért mondják, hogy bizonyos idő után dolgozni kell egy kapcsolaton, ha meg nincs hozzá kedv, mert mindig csak az új az izgalmas... hát ez van.

2023. máj. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha friss az, hogy ilyen, vagy is nem voltál mindig ennyire hátra sorolva, akkor valószínűnek tartom, hogy részéről haldoklik ez a kapcsolat. Beszéljetek róla. Lehet már egy beszélgetésből kibukik, hogy nem kell ezt folytatnotok.
2023. máj. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát... nálam már ott felejtős lenne, hogy iszik, meg füvezik. Nem az a probléma, ha valaki néha megiszik valamit, de azért a züllött életet nem tudom támogatni. Akkor sem, ha művészlélek.

Ami pedig köztetek van, az nem értékelhető klasszikus párkapcsolatként. De ez sajnos nem ritka a nagyon korán kezdődött, és jó ideje tartó kapcsolatoknál. Gondolom, első komoly kapcsolatotok, neki egész biztosan, hiszen 17 éves korában kezdődött.

A probléma nem is az, hogy vannak barátai. Oké, azért az sem mindegy, hogy milyen az a társaság, és hogy vajon tényleg a barátság határain belül maradnak-e, de itt a fő probléma nem a barátok megléte, hanem az, hogy téged meg hanyagol.

Hogy ez később probléma lehet-e? Nos, ez már most is probléma. Ez már nem kapcsolat. Gyanítom, megszokásból van már csak veled, persze, kényelmes, hogy ott vagy neki, de igazából te itt mellékszereplő vagy.

2023. máj. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Mi van kicsi papucs, még nem ébredtél fel?

Dobd már ki és ne tartsd el a piócát...

2023. máj. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!