Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha nem érzem jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nem érzem jól magam a pasim barátaival?

Figyelt kérdés
A barátom zenész, az ő barátai is azok, mindig megvan a közös témájuk amihez én nem értek, nem tudok hozzá szólni. Nincs egyetemi végzettségem, mint nekik ezért kevesebbnek érzem magam a társaságba. Van hogy felidézik a multjukat, olyan helyeken jártak vagy olyan dolgokat csináltak amiket én is szerettem vólna, csak nem volt rá lehetőségem, és valamijen szinten irigy is vagyok ilyenkor. Egyszerűen úgy érzem nem vagyok oda való, eléggé szorongok amikor csak 'tervben' van az hogy talalkozzunk a barátaival. Amikor velük vagyok próbálom ezt leplezni, kisebb nagyon sikerrel...

2018. szept. 26. 10:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
29%
Mondd meg párodnak, hogy olyan témáról is beszélgessenek, amihez te is hozzá tudsz szólni, ne legyen figyelmetlen bunkó veled szemben
2018. szept. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%

Semmit nem tudsz tenni. Ez önbizalomhiány. Így bele sem kellett volna menned egy ilyen kapcsolatba, amíg nem szereztél önbizalmat.


Tehetsz annyit, hogy megjátszod magad. A tanácsok szart sem érnek, ha lelkileg nem vagy rendben.

2018. szept. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Mondtam neki, de ha ő próbál másról is beszélni, valahogy csak vissza térnek a zenehez meg az 'egyetemi évekhez'
2018. szept. 26. 10:45
 4/13 anonim ***** válasza:
69%
Ha nem értesz a zenéhez, miért ez a felhasználóneved? :D
2018. szept. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
36%

Es akkor jon a sok kerdes h a diplomasok miert diplomasokkal jarnak.

Mert igazabol a nem diplomasak az onbizalomhianyukbol adodo frusztraltsagarol van szo mindig mint bonyodalom...

Meg...egyeb mellekokok, amik miatt igazabol nekik nincs...

2018. szept. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%

Ne találkozz ennyit a barátod barátaival.


Engedd el őt egyedül is találkozni velük

2018. szept. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem érzed jól magad a társaságban, akkor minek erőlteted? Menj el a fontosabb eseményekre, a többi alkalomnál pedig menjen egyedül.
2018. szept. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nem erőltetem, szeretném jól érezni magam. Neki fontos, h menjek vele (azt állítja). Persze nem megyek mindig, többször is volt, h ő ment egyedül én ültem otthon, mert nem volt kedvem találkozni velük.



A felhasználó névről annyit, h biztos vagyok benne h mindenki tudna mondani 2-3 ismertebb zeneszerzőt :)) ez nem azt jelenti, h tudom a zene elméletét vagy játszani hangszeren vagy egyéb más ezzel kapcsolatos dolgot

2018. szept. 26. 11:20
 9/13 anonim ***** válasza:
49%
Nem kell egyetemi végzettség ahhoz hogy valaki a múltról beszéljen. Hidd el az emberek szinte mindig az élet dolgairól beszélnek nem pedig 1222.évi aranybulláról. Vagy Mátyás királyról. Felejtsd el ki milyen iskolába jár jart. Ez mind nem számít. Ha latják értelmes vagy szépen beszélsz senki nem néz ki. Kettő ha a saját múltjukról beszélnek ahhoz hogyan is szólhatnál? Mond el a barátodnak nézd én nem tudok a ti témáitokhoz hozzá szólni nem szeretnélek megbántani de jobb lenne ha ilyenkor én nem lennék ott. Ennyi. Ne bonyolítsd túl és ne tartsd magad kevesebbnek hiszen ezek nem a tanulmányaik teszik az embert emberré hanem a természete amit a mai világban elfelejt a legérzékenyebb ember is! Fel a fejjel lépjél! Ami zavar azon változtatni kell! 🌺
2018. szept. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
95%

"Mit tegyek ha nem érzem jól magam a pasim barátaival?"


Ne keverd össze az intelligenciát a felvett tudással, az érdeklődési kört a műveltséggel, ugyanis ebből(is) ered kisebbrendűség érzeted.


Az irigységed abból ered, hogy ez a helyzet szembesít téged egy olyan dologgal, amit te is tudsz, és bánsz, mégpedig azzal, hogy te velük ellentétben nem bontakoztattad ki magad, a tehetségeid.


Tehát a helyzet megoldása a tudatos önmeghaladás.

2018. szept. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!