Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a pàrom nélkülem megy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pàrom nélkülem megy valahova (konditerem, vagy inni a baràtaival), vagy nem velem tölti az időt akkor szomorú leszek, gyakran sírok. Hogy lehet kezelni ezt a problèmát?

Figyelt kérdés

Keresnem kellene egy màsik pasit, aki màr lenyugodott ès velem akarja tölteni az estèket? Vagy velem van a baj? Én 39, ő 40.


Azt hiszem mindig minden kapcsolatomban hasonló problèmáim voltak, de az előző barátom sok időt töltött velem, nagyon szeretett.


2023. jan. 19. 23:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Pszichológussal. Ezen másik pasi nem segít, veled van a probléma. Senki nem fogja tűrni, hogy napi 24 órában tapadj rá, mint egy pióca, akarhány éves is.Mindenkinek van élete, a pasid nem a tulajdonod.
2023. jan. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
Szia! Te is foglald el magadat! Talàlkozzàl egy baràtnôddel! Ha lefoglalod magadat, akkor nem fog „kattagni“ az agyad. Jàrj el rendszeresen egy Fitniss klubba, jòt tesz a fejednek, na meg persze az alakodnak!
2023. jan. 20. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
54%

Te miert nem jarsz vele vagy mashova edzeni?


Barataid legyenek!!


Egyebkent kormod (kez, lab)hajad epilalas megvan rendszeresen csinalva??

Nyelveket beszelsz-e? Tanulj.

2023. jan. 20. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
39 évesen sírsz, ha a párod konditerembe megy? 🤔
2023. jan. 20. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
Aki 40 évesen a barátaival jár inni, azt én mihamarabb szélnek ereszteném. A 40 éves az már nem tini kategória, hogy tini programokat csináljon magának. Ilyen emberrel én pl nem lennék egy hullámhosszon, így már alapból kuka....
2023. jan. 20. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%

Szakember. Némely válaszoló mintha valami 100 éves begyepesedett lenne:D na meg álszent.


Néha-néha teljesen normalis (sőt kell is), hogy az ember külön is eljárjon kikapcsolódni.


Néhány sör megivása és beszélgetés meg nem tini program, a legtöbb ember csinálja.

Nyilváb ha minden második nap ez van az gáz, de amúgy nem.


Kondizással mi is a baj?


Ha 39 évesen így reagálsz, az nagyon nem normális. Mondjuk egyik korban sem az.

2023. jan. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%
Ne keress más fèrfit. Tedd rendbe a dolgokat a fejedben. Imádom a párom, szeretek vele lenni, de kell nèha egy kis külön idő. az a bizonyos èn idő.
2023. jan. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
12%

😂 Egyetemista fruskáktól erre a kérdésre ne várj értelmes választ.

40 évesen, a férjem 44 munka mellett, mind a ketten dolgozunk, más-más munkabeosztásban, max. heti 2 nap marad, amit együtt tudunk tölteni, rosszabb esetben a 2 nap sem egész nap! Igencsak elgondolkodnék, ha a férjem azt a két napon is a barátaival iszogatna, vagy konditerembe menne! Elgondolkodnék, hogy házicselédnek, házvezetőnőnek jó vagyok, közös programra pedig nem? És ehhez nem kell 100 éves begyöpösödöttnek lenni!!! Egyszerűen csak nagyjából minden életkorban más-más az emberek értékrendje!! 44 évesen nem gondolnám, hogy az lenne a normális, ha a párunk a közös program helyett sajátot szervez! Menjen akkor, amikor nem dolgozik.

Némelyik válaszoló 20 év múlva majd itt rinyál, hogy leszarja a párja, meg nem segít semmit a gyerekkel, háztartással kapcsolatban! 😁

2023. jan. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
74%

A lényeget nem írtad, milyen gyakran jár el, és mennyi estét töltötök közösen?

Mi ugyan nem vagyunk még ennyi idősek, és van két gyerekünk is, úgyhogy nem unatkozom (meg amúgy sem), de engem pont az zavar, ha ritkán jár el. Mindenkinek kell a kikapcsolódás, meg a külön töltött idő. Én is igényem az egyedüllétet, barátnőzést.

Te miért gondolod, hogy 40 évesen otthon kéne ülni és a kezedet fogni egész este? Te is felnőtt ember vagy, foglald el magad. Nem lehet így uralkodni, meg elnyomni mást.

28N

2023. jan. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
16%

A lepontozásból látszik, hogy mennyi magányos, depresszív hülye van itt! 😂😂😂 Ha nektek jobb 7 napból 5 ben estig dolgozni, vagy egyéni programot csinálni, a fennmaradó 2ben pedig szintén külön programot szervezni, akkor hajrá! Csak nem tudom akkor mi a sz*rnak nektek párkapcsolat? 😂 Ja? Hogy a faszi tolja a pénzt a p*csátok alá, aztán mehet amerre lát, ti meg a GYK-n irkáltok az anyagilag függetlenségről? 😂

Kövezzetek meg, amiért én a társamhoz mentem férjhez, nem egy ATM-hez! 😁 És aniért vele szeretnék időt tölteni, amiko

2023. jan. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!