Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom elvesztette a munkajat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom elvesztette a munkajat, es teljesen megorult itthon. Hogyan lehet ezt kezelni?

Figyelt kérdés

En evek ota home office-ban dolgzom, a parom pedig februarban vesztette el az allasat, azota itthon van es tonkre tesz, nem hagy dolgozni. Elvarja, hogy vele foglalkozzak, ha enni akkor azonal csinaljak neki valamit, de a legdurvabb az a szexualitas lett.


Napjaban tobbszor is akarja es egyre durvabb, semmi kedvesseg nincs mar benne, azt elvezi, ha megalazhat es banthat.


Kozben persze keres munkat, de nem sok sikerrel. Viszont ha ez igy megy meg par honapig, akkor ki fogom dobni, mert ezt nem birom elviselni.


Van tartalekunk es egy fizetesbol is jol megelunk, szoval nem ertem miert viselkedik igy.


(mind ketten ferfiak vagyunk)


2023. máj. 16. 13:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
és amikor beszéltél vele erről, mit mondott?
2023. máj. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

legyek megerto, nehez idon megy at.

de ez nem indok, egyreszt ha nem tudok dolgozni, akkor egy bevetelunk sem lesz, masreszt meg a durvulast sem sem indokolja

2023. máj. 16. 13:57
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Sérült az egoja, amiért munkanélküli/eltartott lett és azzal próbálja gyógyítgatni, hogy téged elnyom. Ezt nem hogy hónapokig egy percig sem szabad hagyni, mert egyre jobban a fejedre nő. És az a baj, hogyha megszokja, hogy beléd törölheti a lábát, akkor hiába lesz újra munkája, nem fog varázsütésre visszaváltozni.
2023. máj. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%

Ha futja, nem ártana pszichológushoz fordulnia, hogy kiventillálhassa a frusztrációját, megtanulja kissé kezelni. Igazából erre a TB-s pszichológus is bőven megteszi, szóval ingyen is megy.


És jó lenne, ha lennének kötelességei, illetve lenne kerete a napnak. A munka jó keretet ad a mindennapoknak, de ha nincs az szívás. Ez egy jó időszak az önképzésre, de pl a háztartást is nyugodtan a nyakába veheti teljesen, hisz.. jobb dolga úgysincs, az meg egy kötelesség.

2023. máj. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk most az én férjemnek sincs munkája, én tartom el. Én is home office-ban vagyok, ami nálunk segített, hogy két külön szobában van a munkaasztalunk, így nem szólunk egymáshoz, amikor a másik koncentrál. Emellett a férjem nem hagyja, hogy most főzzek vagy takarítsak, miközben munkát keres és képzi magát, ő látja el a háztartást is, hogy ezt levegye a vállamról. Amikor volt munkája, ő főzött (jobban főz, mint én) és én takarítottam.

Sajnálom a helyzetet, kérdező, egyáltalán nem normális, beszélj vele, hogy ez így nem lesz jó!

2023. máj. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Meghökkentő, ha azt mondom,előjött az igazi énje?

A szexuális torzulás is mutatja,ilyen volt,csak elfojtotta.Hidd el,ez nem fog pozitívan változni - sajnos.

Konkrét példát tudok egy haveromról mondani.Ő is férfivel él.

És még valami,ahogy a haverom sem tett ki két év után,te sem fogod.

2023. máj. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
a munkakereses mellett probalja lekotni magat, de felesleges projectekkel. hazimunkaban nem segit, nagyon nehezen viselem. foleg amikor elfogy a turelmem es kiakadok, amire mindig az a valasz, hogy mar biztosan nem szeretem, mert regen milyen turelmes es kedves voltam vele..
2023. máj. 16. 15:42
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Tehát kihasznál, durva veled, csicskáztat, ha kiállnál magadért téged állít be hibásnak... Tipikus bántalmazó. Tudom, hogy melegként nem egyszerű párt találni, pláne olyat aki komoly kapcsolatot keres, de azért gondod át, hogy biztos jobb-e egy szar kapcsolatban, mert legalább van, mint egyedül.
2023. máj. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Legalabb kiderült milyen ember valójában.
2023. máj. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
50%

És mennyi olyan meleg férfi van,aki tenyerén hordozná ha lenne párja...

Nincs igazság az életben,semmilyen téren.

2023. máj. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!