Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél hogyha kiderulne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél hogyha kiderulne hogy eleted szerelme bisex? Majdnem összejöttünk, erre fel kiderült bisex , össze jönne velem, de majd ffira legyek féltékeny? Folyton a barataival lóg, még a gaybárba is megfordult. Szerintetek?

Figyelt kérdés

2023. máj. 17. 10:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%

Semmit.

A biszexualitás nem értelmezheőt monogám kapcsolatban. Ha hűséges, akkor akár pánszexuális is lehet, teljesen mindegy, hiszen hűséges. Ha meg nem hűséges, akkor szintén tökmindegy hogy férfival, nővel vagy kutyával csal meg, hisz megcsalt.

2023. máj. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%
Egyébként meg ne legyél fétlékeny senkire, rohadtul toxikus viselkedési mód....
2023. máj. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%
Nem zavarna.
2023. máj. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
62%
Örülj neki - én örülnék, ha a pasim biszex lenne. :D
2023. máj. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
79%
Túlzottan féltékeny vagy, az a te bajod
2023. máj. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem ez nem számít. Ha nem csal meg, akkor mindegy, hogy biszex-e, ha megcsal szintén.


A féltékeny meg nem egészséges, ilyen mértékben meg pláne.


Ha nem tudod elhinni, hogy ő téged akar párjának és jó pár lennétek, akkor hagyd. Ha ezek megvannak (írtad, hogy életed szerelme), akkor meg ez nem kéne, hogy számítson.

2023. máj. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

2 es 4

A féltékenységet nem arra irtam, tudom félreérthető!!

Tehát ugy értettem hogy akár ffival is össze jöhet, nem lennék féltékeny, de bármikor felmerülhet az ha pl. ejjelenkent a barataival lóg.. hogy akkor most csinálnak vmit vagy csak ugy elvannak..


Erre értettem !!

2023. máj. 17. 14:15
 8/16 A kérdező kommentje:

6:nem tudom ki es miért pontozott le . En nem..

Csak azzal a reszel nem értek egyet hogy "ha ennyire feltekeny vagy" mert ezt xsak feltevésnek irtam, fennebb elmagyaráztam..



Egyébként az is zavar mostmár hogy nem tudom ha eltudom fogadni azt hogy járt már az ö se .ébe vki ,érted, ha bisex es volt egyutt ffival akkor gondolom ot is megdugtak

2023. máj. 17. 14:19
 9/16 anonim ***** válasza:
79%
Mélységesen sajnálnám, de nem folytatnám vele. Nekem sosem lesz farkam.
2023. máj. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
#8 lehet, hogy ő az volt aktív fél.
2023. máj. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!