Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Idegesített már fel nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idegesített már fel nagyon durván a párod?

Figyelt kérdés
Volt már olyan, hogy annyira felidegesitett a párod, hogy már azt hitted lassan szivinfarktusod lesz vagy pánikrohamot kaptál?
2023. máj. 17. 11:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%

Igen, idegesített már fel nagyon durván, nemcsak a párom, de munkatárs is, és vadidegen az utcán is.

De annyira nem, hogy rosszul legyen. Ennyire semmi és senki sem tud idegesíteni.

Csak mérges vagyok, dühöngök, aztán elmúlik :)

2023. máj. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%
Én szerencsére jól tudom kezelni a dühöt, így ilyen még nem történt.
2023. máj. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
63%

en nagyon jol tudtam kezelni a dühöt eddig, 7 eve vagyok együtt a parommal, van egy 17 honapos kislanyunk. A kislanyomra sosem soha sem lennek dühös . ... de a parommal egyre nehezebb. Olyan dührohamok suhannak at rajtam neha miatta ha vitazunk is, magamra sem ismerek.

szerintem ez egy elo jele annak hogy nemsokara szetmegyunk mert nagyon nem birom mar az embert

2023. máj. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
94%

Igen.


Volt olyan hogy egyszer kiverte a balhét az egyik szomszéddal. Aztán amikor jött, hogy megbeszélje, nem volt hajlandó szóba állni vele, úgyhogy nekem kellett tartanom a hátam, és engem alázott rommá.

2023. máj. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
94%
Engem ügyfél bosszantott fel, és mivel nyilván nekünk nem szabad visszadumalni, így bent maradt amit mondtam volna. Aztán ki kellett mennem, hogy lenyugodjak, kifujjam magam
2023. máj. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
78%

"A kislanyomra sosem soha sem lennek dühös . ..."


Egy 17 hónaposnál kevés esély is van rá. Térjünk erre vissza, amikor 17 éves lesz.



Igen, volt már olyan.

2023. máj. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
94%
Igen, elég gyakran előfordul.
2023. máj. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
73%
Az lenne a fura ha nem. :) De legalább kibékülni jó utána.
2023. máj. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
73%

Igen, nem is egyszer. Ráadásul haragtartó vagyok, és revansot veszek.

N

2023. máj. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
80%
Nem.
2023. máj. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!