Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet egy távkapcsolat tartós?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egy távkapcsolat tartós? Lehet, hogy én nem vagyok normális, de nekem kevés lenne pl heti 1 találka! Mégis olyan sokan belemennek ilyen helyzetekbe!

Figyelt kérdés
Úgy gondoom,hogy egy kapcsolatban vannak alap dolgok, pl ha van valami gondom,akkor rögtön meg tud jelenni a párom megvígasztalni.Meg a spontán dolgok,pl egy összefutni meló elött egy csókra, vagy amikor nem találkozunk,a párom mégis felhív,hogy fussunk össze 2 percre,és kapok pár szál rózsát...Távkapcsolatban ezek nem megoldhatóak!Ott csak az előre megbeszélt, eltervezett talákák jöhetnek szóba!Ez nem unalmas így?Jó persze, az embernek hiányzik a párja, de nem hűl ki a kapcsolat egy idő után?Mert én megőrülnék a menetrend szerinti dolgoktól,és nem értem,hogy az emberek miért mennek bele ilyen kapcsolatba?Nekik nem hiányzik a rendszeres törődés, a gyakori közös programok?Nem szeretném,ha ezt bárki is támadásnak vagy bántásnak venné,de nem értem...Nekem ez nem menne!
2009. jan. 20. 19:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A távkapcsolatok nem valami tartósak. Mivel nem szánnak egymásra elég időt, hogy megismerjék egymást. Így idegennek egymást...nekem végülis ez a véleményem.


Az a normális ha hetente többször találkoznak.

2009. jan. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
hát meg szerintem örülj neki!! én a férjemet nem láttam 2 évig csak neten kereszül! ugy hogy nem tudom miért siránkoznak azok az emberek akik csak egy héten egyszer látják a szerelmüket...
2009. jan. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az ha nagyon gyakran találkoztok(naponta,vagy többször)az könnyen unalmassá válik.Az az igazi,ha egy év után még mindig ugyanolyan izgalommal készülsz a találkára,mint ha az az elsö lenne.Viszont az is igaz,hogy a hosszan a távkapcsolatok már-már kibirhatatlanok... :(sajnos tapasztalatbol irom,mert az én párom 6-8 hetekre külföldre utazik a munkája miatt.De amikor hazajön,az valami hihetetlenül jó érzés.
2009. jan. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!!Pedig nagyon is sokan vannak így... :)) 2 barátnőm is van akik a pasijával nem egy faluban laknak!!De az most mindegy hogy falu vagy város...Mivel hétköznap mind a kettőjüknek suli van meg a pasi intrin is van így csak minden hétvégén szombaton találkoznak!!Persze ha szünet van akkor minden 2 naponta!! :)) De naon naon szeretik egymást!!És már 1 éve lesz lassan h járnak!!:))

Ugyanígy a másik barátnőm meg a pasija is mindíg csak szombaton taliznak de persze akkor egész nap együtt vannak!!És ők már 2 éve járnak!!Úgyh csak szerelemmel működik!!!Sok szerencsétt... :))))

2009. jan. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem azért kérdeztem,mert ilyen helyzetben vagyok,hanem mert nem értem,hogy másoknak hogy lehet elég ilyen kevés találkozás!?Mert én megőrülnék,ha nem érezném azt,hogy valaki támogat,és mellettem van,és bármikor ugrik,ha szükségem van rá!Persze nem lógunk egymás nyakán folyamatosan,de azért heti 3-4 tali a minimum!El se tudnám képzelni,hogy kevesebbszer lássam!Az már nem párkapcsolat lenne,vagy nem is tudom...
2009. jan. 20. 21:00
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk tartós volt (van). Három évig csak hétvégén találkoztunk, utána költöztünk össze. 8. éve vagyunk együtt, már összházasodtunk és van egy gyönyörű gyerekünk! Persze nehéz, nagyon kitartónak, hűségesnek kell lenni, de nekünk nagyon megérte!
2009. jan. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Elhiheted, hogy nem könnyű ez a dolog, de ha nincs más lehetőség, viszont ő az, aki a te szerelmed és aki a jobbik feled, akkor nem fogsz rálegyinteni, hogy á, így már nem kell. Mi is 3 éven át szenvedtünk hétről hétre 200 km távolságból, a hétköznapok egyfolytában vágyakozással és szenvedéssel teltek, nem tudtam semmire figyelni, a hétvégi 1 nap meg akkora boldogság volt, szóval ez a 3 év elég katarzis volt. És egyáltalán nem untuk egymást, sőt, épp ez tartotta a tüzet, vágyakozást. Azóta 3 éve együtt élünk, és néha visszasírom azokat az időket, mert akkor csak mi ketten voltunk egymásnak, most meg itt van a munka is köztünk meg mindefajta egyéb hülyeség, és megszoktuk, hogy minden nap látjuk egymást, és tényleg eltűnt az egészből valami lángolás.
2009. jan. 21. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
"Lehetséges, hogy egy férfit így rabul ejtsen egy nő, akivel mindössze, egyszer találkozott? Lehet e, hogy napról napra éhezze a nőt, és jól lakjék a puszta látványától? Ugyvélem lehet, de vajon a nő képes a rá, hogy viszonozza ezt a vágyt?" Amikor éhezel a másikra amikor csak rá számíthatsz nem számít sem az idő sem a távolság, csak az újratalálkozás pillanata. Heti 1x-i találkozás kevés, de olyasmit kölcsöznöz amit egy normális kapcsolat sosem adhat: a különlegességet. Nem gondolod, hogyha minden megkapnánk nem is lenne értelme az életnek? Azt mondod neked nem menne? Ha találkozol az igazival és a körülmények szorítanak, képes lennél rá, várnál rá és éheznél rá. Ne ítélj el semmit amit még nem tapasztalátál.
2009. jan. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem ítélem el,csak nekem nem menne!A jelenlegi párommal tervezem a jövőm, tökéletes a kapcsolatunk, de ha csak heti 1x látnám,akkor nem alakult vna ki közöttünk ennnyi idő alatt ilyen szoros kapcsolat!Egy napot nehezen töltünk el egymás nélkül!Kell a hiányérzés, de szerintem a túlzott sem jó!
2009. jan. 21. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!