Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetek óta nem volt szex, ezért egyre több a feszültség, ezáltal belekerültünk egy spirálba. Kijövünk innen egyáltalán?

Figyelt kérdés

Sziasztok, azzal a problémával fordultam hozzátok, hogy a barátom és köztem három hete nincs szex. Átlagban egyébként heti 1x van, ami nekem és neki is elég. Ebben a három hétben hozzá kell tennem, hogy menstruáltam is, ő pont akkor szerette volna, de mivel ilyenkor nem szoktunk, elmaradt.

Amikor két hét eltelt így, egyre feszültebb lettem, és elkezdtünk sokat vitázni. Nem ezen, más, apró dolgokon, de a viták, veszekedések mindennaposak lettek. Most meg már ezért nincs semmi.

A kérdésem tehát: szerintetek hogyan lehetne ezt a helyzetet megoldani?


2023. máj. 18. 08:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
35%
Majd az idő megoldja. Ha épp.majd ráértek meg pont jókedvetek van majd lesz szex is spontán. Nem kell ezen görcsölni
2023. máj. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Szexeljetek.
2023. máj. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
91%

ez semmi. ha 3 hete nincs szex, az a ti gyakoriságotok mellett annyit jelent, hogy 2 szokásos alkalom kimaradt (ha belevesszük, hogy közben megvolt). adjátok ki a másiknak az összes megmaradt negatív érzéseiteket, aztán szépen kibékültök, újra átélitek, milyen jó együtt szerelemben, és már kívánjátok is egymást.

de ha tartósabban, mondjuk hónapok óta fennállna ez az állapot és emiatt egyre feszültebbek és elégedetlenebbek lennétek, akkor őszintén végiggondolni, melyikőtöknek mi hiányzik ahhoz, hogy jobban kívánjátok egymással a szexet (akár külső okok, akár szexuális téren mi izgat igazán). valamint egy kis kizökkenés a megszokottból. mindjárt itt a nyár, a legszexibb évszak, egy jól eltalált hosszú hétvége csodákra képes.

2023. máj. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
94%

Ja szexeljetek egy nagyot.

Vesd be magad, szexi fehérnemű, kis borozás, holnap már semmi baj nem lesz. :)

2023. máj. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
95%

Előbb béküljetek ki, beszéljétek meg a gondokat. Ha jól értettem, te kötözködtél, tehát neked illik bocsánatot kérni.

Aztán lesz szex is.

Addig meg egy maszti, hogy ne legyél ennyire idegbeteg.

2023. máj. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
57%

Azért itt van pár dolog, ami számomra érthetetlen.

Nálatok ez úgy megy, hogy napra, órára, percre pontosan be van táblázva, hogy "szombat este 21:38-kor szex", és ha ezt lekésitek, akkor utána csak következő szombat 21:38-kor szabad szexelnetek? Azt nehezen tudom elképzelni, hogy közel egy hónapon át nem tudtatok egyetlen nyamvadt alkalmat találni rá.

Vagy netán távkapcsolat, jókora távolsággal és bizonytalansággal?

Egyébként meg bocsi, de én elgondolkoznék ennek a kapcsolatnak a jövőjén. Ami máris működésképtelenné válik, mihelyett kimarad egy szex, hááát... nem tűnik úgy, hogy stabil alapokon állna.

2023. máj. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Simán szexelj vele. Csak úgy spontán. Akár a konyhában főzés közben.
2023. máj. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes néhány komment... Kérdező, sok fontos momentum kimaradt a leírásodból, de úgy sejtem, egyáltalán nem vagytok jelenleg egy hullámhosszon. A megoldás nagyon egyszerű: menjetek el randizni. Akkor is, ha együtt éltek. Találjatok újra egymásra, hangolódjatok egymásra. Lehet első alkalommal nem fog csoda történni és kell még egy ilyen, de ezt nem szabadna elhagyni azután sem, hogy egy pár már régebb óta együtt van.

Beszélgessetek jókat, ne provokáljátok egymást, emlékezzetek vissza milyen volt a kapcsolatotok elején, próbáljátok meg újra azt, ami akkor jól működött.

2023. máj. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
71%

Ha együtt éltek, akkor várd haza kis borocskával, gyertyafénnyel, tedd félre a sértettségedet, vagy főzz neki vacsorát, és kezdeményezz.

Hidd el, jó lesz.

31 éve vagyok férjnél, tapasztalatból mondom.

2023. máj. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
Békülősszex
2023. máj. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!