Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mièrt tűri el valaki, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mièrt tűri el valaki, hogy az èlettársa rendszeresen megveri?

Figyelt kérdés
Mièrt nem hagyja ott?
2023. máj. 20. 12:14
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Mert ezt a mintát látták a szüleiktől. Nem volt egy rendes példa előttük, nekik a másik iránti tisztelet ismeretlen fogalom. Azt hiszik az normális, ha megalázzák, mert elhitetik velük és elhiszik magukról, hogy értéktelenek és pátyolításra szorulnak.
2023. máj. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet neki ez a természetes, mert anyja, apja is verte mindig. Így nőtt fel.
2023. máj. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Akiket én ismerek ott anyagilag nem független a nő, nem lenne fedél a feje fölött ha elhagyná a faszit.
2023. máj. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A bántalmazás nem merül ki a pofonokban, és nem is ezzel kezdi.

Ellehetetleníti anyagilag, korlátozza, leépíti az önbizalmát, tönkteteszi lelkileg.

A nő teljes mértékben elhiszi, hogy nélküle életképtelen, és nem fogja tudni elhagyni. Így jobb híján tűri a verést, mert retteg. A pasitól is fél, hogy esetleg meg is öli, ha ellenáll vagy elhagyja. Meg attól is, hogy mi lesz vele, ha utcára kerül és nem fog tudni boldogulni egyedül.

2023. máj. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha elhagyná meg is ölné.

Gyakorta meg nincs is hova menniük

2023. máj. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azért,mert belesodródott egy kiszolgáltatott helyzetbe...

Bár az én habitusommal ez nagyon nem férne össze,mert nálam ez úgy érne véget,hogy valószínűleg mindketten hullazsákban végeznénk,vagy inkább lennék csöves a telepen,mint hogy bárkinek is meghunyászkodjak...

2023. máj. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mert ha elhagyná vszeg meg is ölnék, vagy megcsonkítanák, etc.

Mint a pasas, aki pl kinyomta az exe szemét "pusztán bosszúból". Kap x évet, wow, de jó, a csaj meg élete végéig vak marad.


Engem is bántalmaztak, tudod, mi volt a családom véleménye? "Ő rendes férfi, sohasem tenne ilyet". Rendben, persze én akartam, hogy szándékom ellenére dgjon meg.


Na, szóval amikor a saját családod sem neked hisz, hanem a bántalmazónak, akkor hová menj?

2023. máj. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!