Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Nagyon rossz ember leszek ettől?

Nagyon rossz ember leszek ettől?

Figyelt kérdés

Úgy adódtak a dolgok, hogy ismerkedésnél ( munkahely, kapcsolat stb) volt már hogy letagadtam a családom. Apa már tényleg meghalt, volt h anyát is már erre a sorsra ítéltem de ő még él. Vannak testvéreim, de nem beszélünk. Nővéremhez mikor tudtam mentem a kicsik miatt,de hagyatéki után letilott mert vissza kellett volna adnia nekem egy X összeget amit anno kölcsönkért h majd abból megadja.



Nagyon rossz ember vagyok?

Csak még rosszabb lelkileg ha el kell magyaráznom h anyám alkesz, vert régen, testvéreimmel se beszélek, jönnek a miért kérdések és kellemetlen nekem erről beszélni



2021. nov. 25. 13:57
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
94%
Nem leszel emiatt rossz ember, végül is számodra valóban meghaltak. Hiába élnek.
2021. nov. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
94%
Mondjuk a nem tartjuk a kapcsolatot egyszerubb és nem is hazugság.
2021. nov. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
96%
Nem leszel tőle rossz ember, de valóban jobb a bem tartjuk a kapcsolatot.
2021. nov. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
98%
Érthető, de valóban jobb a nem tartjuk a kapcsolatot magyarázat. Rövid, tömör, minden benne van, és még igaz is. Ha esetleg valaki nagyon faggatna vagy győzködne, hogy "deakkoriscsalááád" akkor közöld, hogy okkal tetted, és állítsa le magát. Nem a te szégyened, hogy nem tudnak viselkedni és ezért kerülöd őket!
2021. nov. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
98%
Hazugságra alapozni egy kapcsolatot nem jó ötlet, ha kiderül bizalmatlansági kérdéseket szül. Valóban jobb és igazabb magyarázat a “nem tartjuk a kapcsolatot”.
2021. nov. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
97%
Fogalmazz úgy, hogy számodra meghaltak és nem akarsz erről beszélni, és akkor ne mis hazudsz, meg jelzed is, hogy tabu téma. Amúgy érdeme lenne lélekdokihoz elmenned, mert az ezzel kapcsolatos érzések akkor is munkálnak benned, ha nem tudatosulnak, és megronthatják az életedet. Vagy legalább olvasd el a Mérgező szülők című könyvet. Bármennyire fáj, valamilyen keretek között kellene foglalkoznod, mert megmérgezi a kapcsolataidat is majd. Magam példájában legalább is ez történik. Téged bántalmaztak, ezzel kell kezdeni valamit, a pszichiátriában vannak erre módszerek, érdemes rászánni az időt. Ha van pénzed, ha nincs, akkor nehezebb, de a háziorvos esetleg be tud utalni ingyenes terápiára. Kezdj ezzel valamit!
2021. nov. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
14%
4. Ők úgy látják hogy bármi történt is, nem a családtól való menekülés a megoldás.
2021. nov. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
Nem leszel rossz ember. Én akkor sem sértődök meg, ha azt mondod meghaltak, mert azonnal leesik, mi a szitu, ha kiderül, hogy még nincsenek elföldelve. Egy hajszállal jobb, hogy ha elmondod, hogy viták miatt megszakítottátok a kapcsolatot. Ezzel azonban az a baj, hogy elkezd akkor a másik fél gondolkozni,és esetleg tudakozódni, míg a meghaltaknál nem.
2021. nov. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Igen tudom.


Általában inkább olyan embereknek mondom h egyke vagyok és nincsenek szüleim akik ilyen " semlegesek" akikkel úgyse fogok találkozni többet.


Párkapcsolatban is elég rossz, hogy a másik családja full happy összetartó nekem nem és nagyon kellemetlen egy családlátogatásnál mikor erről faggatnak.

Szoktam mondani, hogy nem szeretnék erről beszélni,de annál kellemetlenebb mert jön a sajnálás meg h akkor én milyen lelkivilággal rendelkezek, mentálisan rotty vagyok és hogy engedhetnek a fiacskájuk közelébe egy ilyen degenált lányt.


Persze rossz, mert nekem nincs úgy családom, nem számíthatok senkire fáj igen. De ettől nem vagyok rossz ember.


Dolgozok, főzök, mosok, takarítok amit egy nőnek kell otthon és nem bántok senkit mivel tudom milyen mikor éjjel nappal üvöltöznek egymással.

2021. nov. 25. 15:50
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Mondod a párodnak hogy rossz a kapcsolatod a rokonaiddal és emiatt nem beszéltek egymással.

Majd egyszer elmondod neki hogy miért és aztán téma lezárva

2021. nov. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!