Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon utálják a haverjaim a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon utálják a haverjaim a barátomat! Én nem tudom, mit csinálhatnék? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
19 éves vagyok. A barátom 22 és 4 éve vagyunk együtt. A haverjaim mindig is nagyon utálták őt, mert, hát mondjuk úgy nem egy szegény családból származik. Megvan a biztos munkahelye, van kocsija, és eddig pesten élt, de most leköltözött abba a városba, ahol én lakom, szóval már lakása is. Nem nézi le egyáltalán a haverjaimat, meg semmi, de mióta ő is itt lakik, és többet vagyunk együtt, így többet van a haverjaimmal is, érzem én is, hogy olyan szinten nem látják szívesen, hogy az kimondhatatlan. Két kezemen sem tudnám megszámolni, hogy hányszor voltunk úgy csapatostul bulizni, hogy nem szivatták valamivel. Ő nem iszik alapból sem, bulikba se szokott. A legtöbbet ezzel baszogatják, meg folyton lemetroszexuálisozzák, és anyuci kedvencének hívják. Én már milliószor mondtam nekik, hogy szokjanak le erről, vagy valahogy fogadják már el, de sehogy nem tudok rájuk hatni, és ez egyre jobban zavar engem is. mit tehetnék szerintetek? Előre is köszönöm!
2010. okt. 10. 19:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha ilyen "haverjaid" vannak az a szomorú Szerintem mondd meg a haverjaidnak hogy te így szereted őt és ha ez nekik nem tettszik akkor az az ő bajuk de nem szenvedjetek miattuk mer ennyire hülyék Nem ő tehet róla hogy gazdag családban született
2010. okt. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 nagyviri ***** válasza:
Egyszer le kéne a haverjaiddal ülni beszélni, hogy mondják meg, mi a bajuk a pasiddal. Azt is tudatsd velük, ha nincs rá értelmes magyarázatuk, akkor szokjanak le a párod szívatásáról, mert a kedvükért nem fogod otthagyni a pasidat, és csak azt érik el vele, hogy te is kevesebbet fogsz lógni velük. Ha a barátságod fontos nekik, meg fogják étreni, ha nem, akkor nem is igazi haverok.
2010. okt. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!