Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogalmam sincs, hogy mit csinálhatnék? úgy érzem kezdek beleőrülni

Figyelt kérdés

Napról napra egyre többen "like-olják" a facebookon az exem oldalát és ez megőrjít mivel ugye az nem láthatók h kik..még mindig nagyon szeretem,és minden nap azt várom,hátha ír valamit v agy buliból(ez állandó szokása volt)..és ilyenkor arra gondolok,hogy tuti,,hogy bulizni volt és felszedett 1 csajt és annyira vacak érzés...Vissza szeretném kapni(Ő szakított mert állítása szerint zavarta a köztünk levő korkülönbség->13év) de fogalmam sincs mit tehetnék,itt ülök tétlenül és várom hátha egyszer belátja,hogy igenis én hozzám húz még...Legszívesebben én írnék Neki de tudom,hogy azzal csak magam alatt vágnám a fát..

Már egyszer írtam naki amiben bocsánatot kértem ,hogy én őt nem szégyelltem és h hiányzik..erre írta h "Semmi baj!Igy alakult.." ez eléggé rosszul esett és innentől nem kommunikáltam Vele majd kb 3hete ő magától írt h "itt maradtam Pesten,mert számítanak rám"..nem is értettem miért Velem közli,hisz épp kezdtem jobban lenni és váratlanul írt..

Nem tudom mit tehetnék(azt is megbocsájtottam ,h megcsalt) de valahogy vissza szeretném kapni,mert abba belefogok pusztulni ha buliba más csajjal fogom látni..:(


2011. júl. 16. 13:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Költözz ki Etiópiába, ott másba fogsz belepusztulni.
2011. júl. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Megcsalt ő, ő szakított, és te vissza akarod kapni? Okos...

Meg ez is, hogy ,,beleőrülök,ha más csajjal látom..." szard már le! Éld az életed! Vagy örökre depressziós akarsz lenni miatta?

2011. júl. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Hány éves vagy? :O

Megcsalt, és Te elnézted Neki?

Össze-vissza bulizik, és Te visszavennéd?

Mondd, Neked nem is volt önbecsülésed, vagy csak Ő rombolta le?

Nem szabad így hozzáálnod! Az élet megy tovább! A 13 év szerintem is sok, főleg ha ez már az egyik félt zavarja.

Ha nem akarja, ne erőltesd!

Mellesleg jól teszed, hogy nem írsz neki, nem kell úgy kinézned, mintha minden perced azzal töltenéd, hogy róla ábrándozol.

Foglald le magad, találj új hobbit (ha lehet, legyen küzdősport- karate, kempo...stb.- de más sportok is megfelelnek)!

Sok sikert hozzá!

DD

2011. júl. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy ez nem lenne 1 okos lépés de nagyon szeretem ezért is kezdtük ujra miután kiderült a megcsalás..csak fáj,hogy azt állítja,hogy én lennék neki a tökéletes és mégis kimondta,hogy nem akarja folytatni mert ez csak rosszabb lesz mind2önknek..Próbáltam már másokkal is ismerkedni,de nem ment mert ő járt a fejembe,hogy bárcsak inkább ő lenne itt a srác helyett,és így meg senkit sem szeretnék átverni,hogy "felejtőnek" használjak valakit..
2011. júl. 16. 13:26
 5/6 anonim ***** válasza:

Megcsalt, nagy volt a korkülönbség...gondold végig racionálisan. Mennyi esélye lett volna ennek a kapcsolatnak?


Foglald le az idődet, és próbáld elterelni a gondolataidat, és ne süppedj bele ebbe a nagy önsajnálatba.

2011. júl. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kedves 13:22!

21 éves vagyok és nehezen de elnéztem Neki a megcsalást vagyis miután kiderült tényleg látszott,hogy megbánta..azt állította azért történt mert szerinte ennek a kapcsolatnak nincs jövöje(ő focizik,én tanulok,kor,és késöbbiekben a távolság),és ő így tud felejteni azaz 1 másik nővel..Önbecsülésem volt ,sőt mindig az a kemény,ridegebb típus voltam és mikor együtt voltunk nem éreztem azt ,hogy szerelmes lennék csak miután kimondta h vége akkor kerültem ebbe az állapotba.és valahogy nem tudom feldolgozni,hisz tudom,hogy bulikban találkozni fogunk..

A barátaim is próbálnak segíteni de az csak ideiglenes hiszen este folyamatosan azon gondolkozom mit ronthattam el pedig ugy tűnt,hogy nagyon jól elvoltunk..

2011. júl. 16. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!