Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most ez tényleg olyan NAGY KÉRÉS?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez tényleg olyan NAGY KÉRÉS?

Figyelt kérdés
Páromnak mondtam, hogy szeretnék egy olyan napot amikor egész nap konkrétan SEMMIT nem csinálok, nem dolgozok, nem megyünk állatkertbe, fagyizni, nem maradunk otthon filmezni stb. Egyszóval tényleg semmit, egymással se töltünk időt de csak 1 napig. (Együtt élünk már pár éve, de nekem van külön lakásom). De ebből mindig az lesz, hogy ő megsértődik, hogy nem szeretem meg ilyen marhaságok és egy napos program kell hogy újra felviduljon. Gondoltam rá, hogy behazudom, hogy a szüleimhez megyek, de jóban vannak és biztos utánam érdeklődne. Most kinek van igaza?

2023. máj. 22. 21:03
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Enido. Nezzel errol eloadasokat neten. O elkiserteti magat veled,amikor a baratjaval autot szerelnek?
2023. máj. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Egyáltalán nem nagy kérés! Én azon csodálkozom, hogy évek óta így éltek együtt, folyamatosan össze vagytok nőve és még bírjátok.
2023. máj. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%

Nem nagy kérés, csak borzasztó a tálalás.

Ő nem érti, hogy miért nem akarsz vele lenni, mert neki az a feltöltődés, ha együtt vagytok. Neki ez elképzelhetetlen. Ő akkor viselkedne így, ha sok volt belőled, és ki akarna pihenni. Esetleg már nem tudja elviselni a közelséged se.


Azt beszéld meg vele, hogy ez a kis elvonulás nem róla szól. Ez olyan, mint egy mentális böjt, amikor pozitív érzelmek se kellenek. Mint amikor gyomorrontás után nem eszik semmit egy napig, a kedvenc kajáját se. Ki kell ürülni agyilag.


Most egy napig kizárólag csak saját magaddal akarsz törődni.

De ha ő ott van, akkor ez nem megy, mert akkor egymással törődtök.

Utána kitisztult fejjel, feltöltődve kap vissza. Ő is nyer rajta.


Kompromisszumképpen ígérj be egy közös programot, szigorúan utána.

2023. máj. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Inkább az a fura hogy neki erre nincs igénye. Én megőrülnék ettől.
2023. máj. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem az, de számára az. Ahogyan írta a 3as azt kéne csinálni. Ha nem érti meg, akkor döntsd el, hogy elmész a lakásodba, vagy se. Mondjuk kíváncsi lennék, hogy mit csinálna, hogyha hónapokig nem lennél vele munka miatt. Szerintem te nem megfelelő ember mellett vagy és ebből még lesznek súrlódások minimum.
2023. máj. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%
Ezekkel az énidőkkel csak az a baj mikor vége és kezdődik ujra a malom, mintha nem is pihentél volna semmit. Mintha meg se történt volna.
2023. máj. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%

Nem hiába ment szét annyi pár a karantén alatt mert nem volt meg a kis énidejük.


Viszont ha már egy ilyen kis apróság gondot okoz, ha már egy ilyen miatt hazudni kell és nem tudod megbeszélni vele ezt. Az már régen rossz. Ahogy a 3. írta, "borzasztó a tálalás".

2023. máj. 23. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Tök gáz, hogy ezt kérni kell, főként, hogy megsértődik rajta, meg szinte lopva akarsz egy kicsi énidőhöz jutni, mert balhé lezs belőle. Inkább ezen kellene elgondolkodni, hogy milyen párkapcsolat az, ahol a másik megfojt.Hosszú távon ez úgyis ahhoz vezet, hogy gyűlik benned a feszültség és robbansz. Ezt kellene vele megértetni, meg arra rájönni, hogy miért viselkedik fojtóindaként...
2023. máj. 23. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Éltem ilyen kapcsolatban, amikor a másik már azon megsértődött, hogy én írni szeretnék (regény), és állandóan piszkált...


Megőrjített az állandó bújásával, nyomulásával, hogy levegőt venni nem hagyott. Végül kidobtam, mert ennél a 0-24 rám csimpaszkodásnál a szingliség is jobb.


A barátom szerencsére igényli az "énidőt". Néha csak egyóra, néha egy egész szombat, amikor a hobbijával foglalkozhat.


Szerintem ez fontos a kapcsolatnak.

2023. máj. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
47%
Hát ha egy egész nap kell egyedül az fura. Nálam az énidő max 2 óra, ha mindketten otthon vagyunk, elkezd hiányozni és odamegyek hozzá vagy ő hozzám. Ha már úgy alakult, hogy egész nap egyedül vagyok otthon, az más. De miért kell neked egy egész nap nélküle? Nem érzed soknak? Egy teljes napot? Miért nem elég neked 4-5 óra mondjuk?
2023. jún. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!