Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tènyleg bennem van a hiba?

Figyelt kérdés

Párom szerint lusta vagyok,nem csinálok semmit ès gyerekes a felfogásom , nem veszem komolyan az èletet.

21 èves lány vagyok, a páromnál èlek. kb már másfèl ève vagyunk együtt . 21 èves lètemre nem bulizni járok meg piálok hanem azon gondolkodom hogy pl milyen tisztitó szert vegyek . Takarítok főzök , mosok ,mosogatok ,kertèszkedek . Ez melett dolgozok is 16 èves korom óta ... Szeretnèk ültetni gyümölcsöket is ès szeretnèk kacsát is tartani (de nem azèrt hogy levágjam) . Szerinte nem csinálok elèg mindent a ház körül ès gyerekes vagyok . Meg ha mondd valamit állítólag csak azèrt mondja hogy tanítson hogy mit hogy kellene . Nem tudom hogy igaza van e vagy mit kellene máshogy csinálnom ?



2022. ápr. 22. 21:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idős a párod?

Amúgy a leírtak alapján abszolút nem vagy gyerekes

2022. ápr. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Semmi intimitás nincs köztünk csak 2 havonta egyszer.
2022. ápr. 22. 21:32
 3/14 A kérdező kommentje:
28 èves
2022. ápr. 22. 21:33
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Mire mondja, hogy gyerekesen gondolkodsz? Mert az a kérdésből nem derült ki...
2022. ápr. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%
Nincs igaza. És egyre inkább az a kép rajzolódik ki, hogy nem szeret téged. Viszont rajtad éli ki valami komplexusát
2022. ápr. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
4-es arra hogy nèha szeretnèk elmenni a barátnőimmel bulizi kb èvente 2 szer, meg hogy van műszempillám ...ilyesmik
2022. ápr. 22. 22:10
 7/14 A kérdező kommentje:
Bár buliba sem enged , nem is vágyom arra hogy minden hètvègèn menjek de kb 3 havonta elmennèk .
2022. ápr. 22. 22:12
 8/14 anonim ***** válasza:
nem az intimitás hiánya váltja ki? lehet ő neki a heti 2-3 intimitás kellene,nem havi.
2022. ápr. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Inkább nekem kellene a heti 3 😆 .

De ő nem akarja ,mindíg fáradt vagy nincs kedve de amúgy hozzám sem èr meg sem csókol

2022. ápr. 22. 22:15
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezt gázlángolásnak hívják, amit veled csinál. Hogy porba akarja dönteni az önbecsülésed, hogy azt hidd, hogy rá vagy szorulva, és így ki tud sajátítani, hogy mellette maradj, annak ellenére, hogy számodra egyre terhesebb ez a kapcsolat és valójában pont hogy ő az, aki nem ér fel hozzád,de elhiteti veled az ellenkezőjét.
2022. ápr. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!