Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem vagyunk együtt úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vagyunk együtt úgy érzem nem szeret, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Vannak önbizalmi problémáim ez tény.


Kb 3/4 éve a párom egy családtagját előtérbe helyezte velem szemben, ez a családtag nem tisztelte a határait mondjuk nem is volt állítva. Bármikor ugrott neki. Én szóltam neki hogy ez zavar és sok amit megenged. Úgyhogy felállította a határokat és ez a családtag is szép lassan beletörődött ebbe. Viszont engem nagyon megbántott ezzel a barátom, megijedtem hogy más fogja irányítani az életünket. Nem tudtam még ezen túllépni mert félek hogy megint meg fog történni, illetve nyilván ez az ember nem kedvel mert miattam nem ugrál neki minden füttyszóra. Szerencsére nem az anyja :D


Amikor együtt vagyunk minden jó és akkor érzem hogy szeret és tényleg bizonyította hogy én vagyok neki a legfontosabb. De amikor munkában vagyok vagy otthon de ő nincs ott akkor ezen agyalok és úgy érzem nem szeret annyira, meg hogy nem lesz nyugodt életünk. Pedig ez tényleg rég volt már ideje lenne elfelejtenem.


Mit tegyek? Neki mondom néha hogy még zavar és olyankor összeveszünk miatta.


2023. máj. 25. 11:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Nőkemt mondom neked, hogy egy unatkozó nőnél nincs rosszabb. Ha unatkozunk, kitalálunk minden fasságot, csakhogy felhívjuk magunkra a figyelmet, mert problémát kell generálni. Én nekiálltam magammal foglalkozni, hobbit keresni, és azóta nem agyalok, nem kombinálok. Javaslom neked is.
2023. máj. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
Maximálisan egyetértek az elsővel! Én is mindig akkor agyalok, ha nincs dolgom. Foglald el magad valami értelmessel.
2023. máj. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

"'Viszont engem nagyon megbántott ezzel a barátom, megijedtem hogy más fogja irányítani az életünket."

De hát azt írtad, hogy amikor szóltál neki, akkor változtatott. Akkor meg mit vergődsz rajta?? Akkor lenne okod megbántódni, ha nem változtatott volna, de így mi a franc bajod van? Jó érzés szorongani, feszengeni, kombinálni? A nagy figyelemhiányodban csak azt fogod elérni, hogy tönkreteszed ezt a kapcsolatot. Ne agyalj ennyit, keress barátokat, hobbit, munkahelyet.

2023. máj. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Pszichológus ajánlatos, vagy beszéld ki magad valakinek, beszélj akár a pároddal, hogy mi zavar és foglald le magadat.


Nem csalt meg, nem hazudott, több éve történt azóta más a helyzet, nem tartja vele a kapcsolatot, téged szeret, kifejezi.

Mit csináljon még? Semmit, neked kell kezdeni magaddal valamit sürgősen, ha nem akarsz jó partner nélkül maradni!

2023. máj. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
De tartja a kapcsolatot vele napi szinten csak már nem tesz meg neki mindent
2023. máj. 25. 11:44
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
És azzal problémád van?
2023. máj. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Igen mert ha naponta beszélnek akkor egy idő után megint ugyanaz lesz szerintem. A rokontól függ mert ha épp jó kedve van akkor nem talál ki semmit amikor meg olyanja van akkor a páromra hárul a feladat hogy megoldja az életét. Oké most nem ez van de mindig ez volt és nincs egy éve se hogy változtatott, honnan tudjam, hogy nem fog 2 év múlva minden visszaállni mert úgy gondolja hogy én már lenyugodtam és szép lassan minden visszaállhat?
2023. máj. 25. 11:50
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Neked milyen hátrányod van abból, ha segít neki? Kevesebb ideje van rád? Közös kasszából fogy miatta a pénz?

Nem értem.

2023. máj. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
74%

Sehonnan, de ha nem bízol a párodban akkor ennek már most annyi. Szokj le arról, hogy előre aggódsz olyan dolgokon amik lehet, hogy meg se történnek. Nem ráérsz majd akkor agyalni rajta?

De persze gondolom te úgy élted le az egész életedet, hogy soha egyetlen hibát sem követtél el amiből tanultál volna a jövőre nézve..

2023. máj. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
#8 Mindkettő. És az idő sem úgy, hogy napi 10 perc telefon, hanem közös program azonnali offolása, éjszakák nála töltve, telefon is napi 4x fél-1 óra. Meg ilyenkor mindig ideges is volt és nem szólt hozzám szépen meg annyira elfáradt hogy megkért ne szóljak hozzá mert nem akar ma már senkit sem hallgatni.
2023. máj. 25. 12:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!