Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok milyen esetben néznétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok milyen esetben néznétek el azt a pasinak, hogy prostival volt?

Figyelt kérdés
2023. máj. 25. 16:42
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
78%
Semmilyen esetben, ez egyszerű.
2023. máj. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
73%
Mindenhogy kizáró ok, ha megdugott valakit, aki azt csak a pénzért viselte el, kuka.
2023. máj. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
81%
Ha a volt barátnője lenne az amiről nem tudott és azért bszta volna ki, mert kiderült
2023. máj. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
28%

Én elviselném, de a helyedben nem reklámoznám, mert látod milyen reakciókat kapsz. Mondjuk nálam alap az STD szűrés.


A többi válaszoló nem ismeri a férfiakat, a mai társkeresői piacot. Ezerszer inkább menjen valaki prostihoz,mint átverjen egy komoly kapcsolatot akaró nőt csak a szex miatt vagy rámásszon valakire első randin (ez is gáz). A férfiak másképp és más mennyiségben igénylik a szexet, mint mi nők, ezt jó lenne már felfogni. Nem egy jó és normális pasit ismerek, aki járt prostizni, mert hiánya volt és nem akart az ismerkedéssel 'szarakodni'. Szóval én megértem, de inkább ne reklámozd :)

2023. máj. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
82%
Ha én is voltam már prostival vagy én magam voltam már prosti, akkor nem lehetnek ilyen elvárásaim. Addig viszont vannak.
2023. máj. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
38%
Nekem mindegy volt-e prostival. Más alapján válogatok.
2023. máj. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
65%
14) nekem férfiként is felfordul a gyomrom a gondolattól, hogy egyoldalú élvezettel használjam valaki testét, aki nem vonzódik hozzám, undorodnék magamról.
2023. máj. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
50%

"Én ezt nem akarnám tudni. Ezt soha ne mondd el a nőnek, ha szereted és jót akarsz magadnak."


Magad nevében, cica. Nekem mondja el, ha szeret, és keressen mást.

2023. máj. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
15%

A chatgpt valasza

Azt, hogy valaki prostituálttal volt-e, személyes preferenciáktól, értékrendtől és kapcsolati dinamikától függően értékelik a lányok. Minden embernek saját határai és értékrendje van, amely befolyásolja, hogy elfogadja-e vagy sem az adott helyzetet.


Néhány lány esetleg elnézné, ha a pasi prostituálttal volt, ha az a személyes ügye és a múltjától függetlenül jelentéktelen a jelenlegi kapcsolatukra nézve. Mások számára azonban ez problémát jelenthet, mert a prostitúcióval való kapcsolat vonatkozásában érzékelhetik bizalmi vagy erkölcsi aggályokat.


Fontos, hogy az ilyen helyzeteket kommunikációval oldják meg a felek, hogy megértsék egymás álláspontját, határait és érzéseit. A megértés és a nyitott kommunikáció segíthet a pároknak megegyezni abban, hogy hogyan kezeljék az ilyen helyzeteket és folytassák a kapcsolatukat.


Mindenesetre minden embernek joga van ahhoz, hogy saját határokat és preferenciákat állítson fel a személyes életében és kapcsolataiban.



Send a message...

2023. máj. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
83%
Ha nem érdekel komolyra a pasi.
2023. máj. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!