Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogyan viselnétek el azt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan viselnétek el azt a tényt, hogy a férjeteknek fiatalabb korában volt dolga prostival?

Figyelt kérdés
2017. aug. 8. 08:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%
Egészségére.
2017. aug. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
93%
Ez meg miert baj?
2017. aug. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem , azt hogyan lehet számon kérni ami előttem volt. Ellőttem nem élhette úgy az életét, hogy nekem megfeleljen. Hogy lehet valakit ilyenért számon kérni, mi volt rég. Természetesen azért vannak olyan dolgok, akiből lehet a jövőbeni dolgira is következtetni, de ez csak szex volt, egy szimpla üzlet érzelmek nélkül, nem embert ölt.
2017. aug. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem simán viselhető ugyan úgy egy vállrándítással, mintha egy "nőn mentek már át" 25 éves koráig vagy 12en.

31/f

2017. aug. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

az én férjem elég nagy franc volt régen, semmin se lepődnék meg.


amúgy meg semmi közöm hozzá (mint ahogy neki sem az én előtte levő nemi életemhez).

2017. aug. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekelne, régen volt, fiatal volt, nem voltunk még akkor együtt, tehát nem sok közöm volna hozzá.
2017. aug. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Miért? Szerinted, egy prostinak teljesen más van a lába között, mint más nőknek?
2017. aug. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Mint a levegőt. Jól viselném.
2017. aug. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Huszonéves koromban én is voltam párszor (inkább sokszor) prostinál.

Az a helyzet, hogy akkoriban nagyon lúzer voltam.

Gimiben és egyetemen ugyan volt egy-egy barátnőm, de nem voltam sikeres a nőknél.

A nagybetűs életbe kikerülve jó állásom lett, viszonylag jól kerestem, szépen meghíztam és esélyem se volt a nőknél, önbecsülésem nulla volt.

Ezért a könnyebbik utat választottam, éveken keresztül havi rendszerességgel jártam hozzájuk.


De egy idő után rájöttem, hogy én nem ilyen életet szeretnék magamnak, ezért döntöttem.

Többé nem mentem már.

Elkezdtem sportolni, 1,5 év alatt lefogytam 130 kg-ról 90-re.

Elkezdtem eljárni otthonról, mert azelőtt nagyon antiszociális voltam.

Nem volt könnyű megváltozni, de sikerült.

3 év után lett barátnőm, utána több is, ma már együtt vagyok a menyasszonyommal, akit imádok és vele akarom leélni az életemet.

Ő megértette mit miért tettem és örül, hogy már nem vagyok olyan.

Nem sajnálom, nem szégyellem, mert az életem része volt, de nem vagyok büszke sem rá.


Szerintem a múltat nem szabad bolygatni, a jelenre és jövőre kell fókuszálni.

34F

2017. aug. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Az egyetlen kifogásom, hogy a prostitúciót kizsákmányolásnak tartom. De amúgy nem érdekel, hogy kivel szexelt a párom, mielőtt összejöttünk.
2017. aug. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!