Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan esik rosszul vagy túlreagálom?

Figyelt kérdés

Párom külföldön dolgozik és munka után mikor hazafele vezet 1 órára fel szokott hívni. Ma csak kb negyed oraval kesobb tudtam felvenni neki es utana mar massal beszelt mondta visszahiv,vissza is hivott de eppen megszakadt a mondatom kozepen mert hivta egy ismerose akinek fel is vette kozben de nekem nem mondta hogy ne haragudj hív a jóska csak várakoztam hogy most mi van....szóval ha azonnal felveszem neki akkor 1 órát beszéltünk volna így meg alig akart visszahívni akkor is másnak vette fel közben

Nem esne rosszul nektek? Mintha olyan lenne ha azonnal ugrasz neki akkor jó ha nem nem kell...


2023. máj. 25. 17:06
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Jogosan esik rosszul, de ez egy olyan probléma, amit két mondattal le lehet rendezni. Mondd el neki, hogy neked ez rosszul esett, kérj te is bocsánatot, hogy nem tudtál időben ott lenni, aztán csináljátok legközelebb jobban.
2023. máj. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Hát figyi, szerintem az elég rendes tőle, hogy minden nap hív. De ha mondjuk csak az az 1 szabad órája van, én nem lennék kiakadva azon, hogy másokkal is beszél. Úgy gondolta nem érsz rá, szóval beszélt egy hvaerjával. Az én barátom is kint dolgozik, és akkor beszélünk, amikor tudunk, ez akár azt is jelentheti, hogy napokig nem. De én ez már megszoktam. Szóval örülj neki, hogy így sem az van, hogy napokig nem is keresett, mert akár azt is megtehetné.
2023. máj. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%

Egyszeri alkalommal ez nem kéne, hogy gond legyen, lehet, hogy fontos hívása érkezett.


Persze mond el a barátodnak, hogy rosszul esett, hogy félbeszakított és így vette fel, de csak tényként közöld.

2023. máj. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
Jogosan, nem vagy elég fontos...
2023. máj. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
59%
Vezetés kozben csak unalmukban hivnak fel az emberek. Gondolom az ismerose érdekesebb infogazdagabb volt.
2023. máj. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
85%

Őszintén szólva én nem értem, hogy mi a probléma komolyan.

Mindennap hív, most is hívott, de nem volt időd aztán őt hívták. Ha veled mindig beszél, de az ismerőssel ritkábban, akkor miért lennél neki kevésbé fontos? Épp az hogy te vagy neki a prioritás, de nem lehet szemét, bunkó se az ismerőséhez, aki ki tudja mivel kapcsolatban hívta.

Bocsi, hogy durva, vagy nyers vagyok, de rád esett a plafon, hogy nem sikerült beszélni vele? Kitört újabb pandémia?

Ugye, hogy nem!? Akkor miért reagálsz úgy mintha ezt ezerszer eljátszotta volna?

Ennyire önbizalomhiányos vagy, vagy ennyire nincsenek barátaid, hobbijaid? Kezdjél magaddal valamit, mert bolhából csinálsz elefántot totál feleslegesen. 🤣😂

2023. máj. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
53%
Neked nem volt időd? De Te bármikor hívod, Neki legyen. Ő pedig mondhatta volna, bocsi édes, X Y haverom hív, bocsi, leteszem, de ehhez meg hagyni kell szóhoz jutni a másik felet. De ez egy rövid mondatban megbeszélhető Vele.
2023. júl. 25. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!