Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan esik rosszul vagy tulreagalom?

Figyelt kérdés

Szoval eleg gyakran elofordul, hogy a parommal - akivel nemreg kezdtuk komolyra forditani a dolgokat, mert nalunk baratsagbol lett tobb- amikor egyutt vagyunk, pl elmegyek hozza, vagy o hozzam es egymasnal alszunk, masnap nem ir egy uzenetet sem. Neha ilyenkor este rairok hogy minden okes e vagy hogy telt a napja, es alig alig ir. Van h jon uzenet, de tobbsegeben nem. Pl ma reggel ment haza tolem, utana ra ket orara hivott ami ritka, nemtudtam a telefon felvenni, irtam neki egy uzenetet, azota se valaszol. Viszonylag sokat talalkozunk, de ez az sms hivas kontakt nem mukodik. Tulreagalom? Rosszul esik h nem tudok rola reggel ota semmit es nem is irt az uzenetemre.



31N 39F


2017. máj. 22. 22:02
 1/7 A kérdező kommentje:
ja es igen, jeleztem mar neki h irhatna, erre az a valasz h porog egesz nap, vagy dolgozik, en meg nem firtatom, nem akarok hisztis nonek tunni
2017. máj. 22. 22:08
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyébként gyakran taliztok, akkor ne parázz.
2017. máj. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
igen, viszonylag gyakran, es akkor neha megosztja a legaprobb infokat is, h pl talalkozott xynal aki jo haverja vagy epp mit csinalt mig nem talalkoztunk stb. ha en nem irok ra ket bnapig akkor o ir ram, de azert rosszul esik, mert eleg feltekeny tipus vagyok es ilyeneket latok bele h epo mas novel van stb... oke mindenkinek megvan a dolga, van h enis pl munka utan kidolok es bealszom, telefonra se nezek es tojok mindenkire. de azert rossz na.
2017. máj. 22. 22:24
 4/7 A kérdező kommentje:

egyebkent a talalkozoink mindig tartalmasak, kommunikacio es szex teren is egyarant. csak mindig azvan bennem ha annyira erdekelnem nem

tudna megallni h ne tudjon rolam h epp most mit csinalok vagy akarmi...

2017. máj. 22. 22:25
 5/7 anonim ***** válasza:
28%

0:30-tól megkapod a választ:


https://www.youtube.com/watch?v=71RisJKKoOM


Nem tudom, miért hiszik manapság sokan, hogy mindenki szeret pötyögni és ezzel ellenőrzik a másikat állandóan, amivel megerősítést csikarnak ki maguknak, hogy csak ő van neki...

A technika megöli a kapcsolatokat és hazuggá is teszi...


Ettől még én is kirohanok a kertbe és a kútba vágom a telefont..., mert idegesítő a "fojtogatás" és ellenőrzés.

20 s néhány éve elég volt az adott szó, izgalommal megvárta az ember a másnapi találkozást s volt is mit mesélni....élmény a személyes tali, de most megkaptad az üzit-emailt..ja...ennyi s birka-mód.


Inkább több erőt fektessél a személyes talikba, mint a napi 20 zaklatásba, mert ebből szevasz lesz előbb utóbb...

2017. máj. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem zaklatom en, vagy o ir ram,akkor valaszolok es utana nem jon valasz, vagy en irok ra, h mizu mitcsinal es semmi. napkozbe elhiszem h porog de tudom h van punnyados esteje amikor szimplan nincs kedve irni. a szemelyes talalkozoink pedig teljesen jok
2017. máj. 22. 22:38
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

# 6


Szerinted nem zaklatás:DDD Nevezzük fárasztásnak akkor:DDD

Miért nem kérdezed meg, ha olyan jól elbeszélgettek, hiszen erre is kapnál választ akkor vagy nem...

Fogadd el így és legyen ez a legnagyobb bajod a kapcsolatban.

2017. máj. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!