Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan esik rosszul? Kiakadna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan esik rosszul? Kiakadnatok? Gyanus, vagy csak tulreagalom?

Figyelt kérdés

Parom a het elejen emlitette hogy a kollegajanal szombaton lesz egyvisszejovetel,amolyan laza hazibuli.

Mondta hogy a ferfi engem is hivott,mert szereretne megismerni.

Paromnak monstam hogy en szombaton estig dolgozom.

O hrzitalt,mondta hogy O sem vagyik,meg ha en dolgizom O szereli a kocsijat es akkor max ha bezarok a melohelyemen elmegyunk a buliba ha lesz kedvunk.

Tehat kerdojel maradt...


Tegnap este mondta hogy mint kiderult,a csavo a nevnapjat fogja megunnepelni es illene elmenni,de en ugye melozok...

Na igen,de a bulu d.u. 3kor kezdodik es en este8kor vegzek,tehat mire odaernek vege lenne.

Mondtam paromnak,hogy szivesen elkisertem volna de menjen egyedul.

Azt mondja nincs kedve,de mivel birja a sracot es evek ota haverok delutan beugrik.


Nem szoltam semmit,de nekem ez rosszul esik.


Kicsit bant,hogy beharangozza,hogy en is hivatalos vagyok es vegul csak egyedul megy....pedig eltudtam volna vserelni a napomat h kell.

Ezt szova tettem neki.

Azt mondta tegnap este tudta meg hogy nevnpi buli lesz.ezert akar illendosegbol is elmenni.


De nekem ez fura...a masik haveri korevel multheten talalkoztam...

Most mivan???? Szegyell????


2015. ápr. 10. 18:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne mehetne egyedül ? Ráadásul csak pár órás,nem hajnalig tartó.Ezen mit kell kombinálni nem értem.
2015. ápr. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 mis68567 válasza:
46%

Ilyen helyesírás...


Idegesítő

2015. ápr. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Itt lesz meg par ferfi kollegaja,akikkel mar talalkoztam es ismernek. Meg aegtobbjuk hazas. Nem tinik,30-33 evesek,parom is 30


De nem tudom ezt hova tenni.

Oke nem hiszem hogy csajozik...meg amugyis a beteges alaptalan feltekenysegem miatt balhezunk es azt keri bizzak bebiz...de ez nekem rosszul esik


Tudom nem segit ha kivagom a baljet,de nemtudom mi ez a szitu....


Mi a legokosabb???? Mit tegyek?????


Alapbol nem is akarta hogy menjek,szegyell???

Ha meg igy van,akkor minek mondta nekem hogy a csavo engem is hivott mert megakar ismerni??????

2015. ápr. 10. 18:40
 4/17 A kérdező kommentje:

Bocsi az irasert. Angol a billentyuzetem.



Csak rosszul esik hogy megis nelkulem megu....pedig mondom megoldotta. Volna hogy NE dolgozzak,ezt O is tudja

2015. ápr. 10. 18:41
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem teljesen ertem mi bajod van szerintem a semmi miatt hisztizel

20/L

2015. ápr. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Te mondtad neki hogy menjen egyedul, es akkor utana ezen besertodsz?! a 10 evesek viselkednek ilyen eretlenul...

28N

2015. ápr. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látom, nem igazán törted magad, hogy elcseréld a napodat. Szóval nem tartom jogosnak a panaszkodásodat.
2015. ápr. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Igen kamu eroltetett mosollyal mondtam neki hogy,, ugyan Edes,menj csak melkulem,m

De amugy azt vartam volna,hogy azt mondja hogy,, neeeem inkabb menjunk egyutt este ha vegzel,meglatjuk tart.e meg a buli. Megirom a kollegamnak is,hogy melozol es csak estemmegyunk,mert nelkuled nem megyek,,

Ez olyan nehez lett volna neki????


Direkt azert mondtam hgy menjen egyedul,hogy nehogy az legyen hogy,, rovid a poraz,, de nem ezt a reakciot vartam

2015. ápr. 10. 18:47
 9/17 A kérdező kommentje:

Utolso,nem csereltem el,mivel a parom nem akarta.

Ha keri boldogan elcserelem,ehelyett hezitalt



A kerdesem akkor is az.hogyba szegyell engem,akkor miert mondta el hogy a kollegaja engem is hivott??? Vagy minek meselte elbaz egesz bulit??? Sosem derult volna ki ha nem mondja el

2015. ápr. 10. 18:49
 10/17 anonim ***** válasza:
88%
De akkor miert nem ezt mondtad neki? Miert varod el h olvasson a gondolataidban?
2015. ápr. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!